11.7 C
Wysokie Mazowieckie
niedziela, 12 lipca 2020
Więcej

  Wideo

  00:15:30

  Akcja #24hDlaDudy zagościła w Wysokiem Mazowieckiem [foto+video]

  Drużyna „Podlaskie Dla Dudy”, razem z marszałkiem województwa Arturem Kosickim, ruszyła w 24-godzinną trasę po wszystkich powiatach województwa podlaskiego. Całodobowa akcja ma na celu przekonanie mieszkańców regionu do głosowania na Andrzeja Dudę w drugiej turze wyborów prezydenckich.
  00:01:31

  Mickey i Minnie spacerowali po ulicach Wysokiego Mazowieckiego...

  Nieczęsto możliwe jest spotkać bohaterów swojej ulubionej bajki na żywo. Jednak dziś ulicami Wysokiego Mazowieckiego spacerowały sobie dwie najbardziej znane myszki - Mickey i Minnie.

  #GaszynChallenge jest już wszędzie! [video]

  Akcję #GaszynChallenge zna już chyba każdy. W naszym powiecie charytatywne pompki robili wszyscy: służby mundurowe, samorządowcy, sołtysi, koła gospodyń wiejskich, nauczyciele, przedsiębiorcy, a nawet słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku.
  00:04:23

  ASF: Dziki nadal do odstrzału [video]

  Afrykański pomór świń od kilku lat sieje spustoszenie wśród trzody chlewnej. Mimo, że choroba nie jest groźna dla ludzi, to jednak wielu rolników bardzo przez nią ucierpiało. Część nawet straciła całe stada, co skutkowało tym, że nie mieli za co żyć.
  00:05:23

  Ministrowie Piontkowski i Ardanowski z wizytą w Sokołach...

  Na koniec czerwca Marszałek Sejmu, w czwartek premier, dzisiaj ministrowie. W ostatnim czasie wielu polityków partii rządzącej odwiedza powiat wysokomazowiecki, namawiając mieszkańców do pójścia na wybory.
  00:08:36

  Ma być nowocześnie i komfortowo dla pacjentów. Trwa...

  Ponad 60 lat Szpital Ogólny w Wysokiem Mazowieckiem czekał na gruntowny remont. Od grudnia 2019 roku trwają prace budowlane kilku pomieszczeń. Wszystko zorganizowane jest tak, aby placówka mogła normalnie pracować w trakcie modernizacji.
  00:14:06

  Premier Morawiecki odwiedził Wysokie Mazowieckie [foto+video]

  Premier Mateusz Morawiecki w trakcie swojej dwudniowej podróży przez województwo podlaskie odwiedził również Wysokie Mazowieckie. Podczas spotkania wręczył lokalnym samorządowcom czeki w ramach Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.
  00:07:05

  To może być najnowocześniejsze targowisko w kraju [video]

  To ma być pierwsze w Polsce nowoczesne, wielofunkcyjne i nowatorskie przedsięwzięcie. Targowisko „Mój Rynek” w Sokołach inspirowane podobnymi centrami prężnie działającymi na Zachodzie Europy to ogromna szansa na rozwój nie tylko gminy, ale także powiatu i województwa.
  00:09:52

  “Sanatorium Miłości” w Krzyżewie [foto+video]

  Janina 'Nina' Busk, Wiesława Kwiatek, Joanna Tunney, Małgorzata Zimmer, Marek Jarosz oraz Krzysztof Rottbard z pierwszej edycji programu telewizyjnego „Sanatorium Miłości” są gośćmi Centrum Turystyczno-Rehabilitacyjnego w Krzyżewie.

  #GaszynChallenge nie traci na popularności [video]

  Akcja #GaszynChallenge dalej opanowuje nasz powiat. Chętnych do pomocy jest wielu, a nominowani nie unikają wykonania zadania.
  00:06:45

  IV 24-godzinny Maraton Rowerowy zakończony [foto+video]

  Kolarze zakończyli zmagania w IV 24-godzinnym Wysokomazowieckim Maratonie Rowerowym. Zwycięzca w ciągu doby przejechał imponujący dystans 733 km.
  00:06:21

  Najgorsza droga w mieście doczeka się remontu [foto+video]

  Najdłuższa, najważniejsza i w najgorszym stanie. Droga krajowa nr 66 w Wysokiem Mazowieckiem, bo o niej mowa, w ciągu najbliższych dwóch lat zmieni się nie do poznania. O 60 milionów złotych zwiększyła się bowiem pula środków na przebudowę czterokilometrowego odcinka tej drogi.