17.5 C
Wysokie Mazowieckie
poniedziałek, 28 września 2020

Wideo

00:07:16

Piknik Militarny w Nowych Piekutach. Zbierano pieniądze dla...

Opancerzone pojazdy wojskowe 15. Giżyckiej Brygady Zmechanizowanej, wiele atrakcji dla dzieci, charytatywne licytacje przedmiotów, żołnierska grochówka oraz smaczne ciasta lokalnych kół gospodyń wiejskich – to wszystko czekało na uczestników pikniku militarnego w Nowych Piekutach. W trakcie imprezy zbierano pieniądze na terapię genową dla małego Michasia chorego na rdzeniowy zanik mięśni.
00:05:45

Rail Baltica: Ruszyła przebudowa odcinka Czyżew-Białystok [foto+video]

Rozpoczęła się modernizacja linii kolejowej pomiędzy Czyżewem i Białymstokiem. Budowa nowych stacji i przystanków, ponad 70 km nowych torów i urządzeń sterowania ruchem kolejowym sprawi, że z Białegostoku do Warszawy można będzie dojechać w mniej niż 90 minut. Inwestycja warta jest ponad 3,3 mld zł.
00:03:03

SMS-y na ratunek Michasiowi! [video]

Rodzice chorego na SMA Michasia Boguckiego cały czas zbierają pieniądze na najdroższy lek świata. W pomoc zaangażował się m.in. Caritas. Można pomóc, wysyłając SMS. Zobaczcie krótki film, w którym rodzice proszą o pomoc.
00:04:58

Nowe drogi w gminie Ciechanowiec. Przebudowane dzięki rządowemu...

W gminie Ciechanowiec otwarto dzisiaj dwie drogi, które zostały zmodernizowane w ramach rządowego Funduszu Dróg Samorządowych. Łączna wartość tych inwestycji wyniosła prawie 2,7 mln zł.
00:05:37

„Ciechanowiec dla Michasia” – videorelacja

Zapraszamy do obejrzenia materiału videorelacji z pikniku charytatywnego na rzecz Michasia Boguckiego. Impreza odbyła się na terenie Muzeum Rolnictwa w Ciechanowcu.
00:05:58

Piknik dla Michasia w Wysokiem Mazowieckiem zakończony sukcesem...

Pyszne jedzenie, mnóstwo atrakcji dla dzieci, licytacje, a to wszystko przy dobrej muzyce. Charytatywny piknik w Wysokiem Mazowieckiem dla Michasia cieszył się ogromnym powodzeniem. Zebrano ponad 27 tysięcy złotych na leczenie chłopca.
00:03:31

Udany piknik charytatywny w Kozarzach. Zebrali ponad 15...

Swojskie jedzenie, loteria fantowa, wóz strażacki, grill, atrakcje dla dzieci i dobra muzyka - to recepta na udany rodzinny piknik charytatywny. Taki odbył się w Kozarzach i dedykowany był 9-miesięcznemu Michasiowi, który zmaga się z rdzeniowym zanikiem mięśni (SMA). Dzięki akcji udało się zebrać ponad 15 tys. zł!
00:04:05

Czyżew: zabytkowe auta i zbiórka dla małego Michałka...

Słoneczna pogoda ściągnęła nad zalew miejski w Czyżewie prawdziwe tłumy. A to wszystko nie dla zabytkowych samochodów czy szybkich motocykli, ale dla małego walecznego chłopca - Michałka, który zmaga się z ciężką chorobą.
00:02:12

Kąpielisko Miejskie w Czyżewie już otwarte! [foto+video]

Mieszkańcy Czyżewa i okolicznych miejscowości mogą już korzystać z kąpieliska. Postanowiliśmy sprawdzić, jak spędzają czas plażowicze, gdy pozwala na to pogoda.
00:06:46

Niemiec Felix Gross zwycięzcą 59. Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego...

149 km w męczącym upale pokonali kolarze w ramach 59. Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego o Puchar Ministra Obrony Narodowej. Po raz czwarty zawodnicy rywalizowali na drogach powiatu wysokomazowieckiego.
00:15:30

Akcja #24hDlaDudy zagościła w Wysokiem Mazowieckiem [foto+video]

Drużyna „Podlaskie Dla Dudy”, razem z marszałkiem województwa Arturem Kosickim, ruszyła w 24-godzinną trasę po wszystkich powiatach województwa podlaskiego. Całodobowa akcja ma na celu przekonanie mieszkańców regionu do głosowania na Andrzeja Dudę w drugiej turze wyborów prezydenckich.
00:01:31

Mickey i Minnie spacerowali po ulicach Wysokiego Mazowieckiego...

Nieczęsto możliwe jest spotkać bohaterów swojej ulubionej bajki na żywo. Jednak dziś ulicami Wysokiego Mazowieckiego spacerowały sobie dwie najbardziej znane myszki - Mickey i Minnie.