16.1 C
Wysokie Mazowieckie
sobota, 19 września 2020

Za nami Podlaski Dzień Kukurydzy w Szepietowie [foto]

0
Pokazy zbioru kukurydzy, bogata kolekcja odmian, prezentacje doświadczeń, wystawcy z branży rolniczej, wykłady i rozstrzygnięcia konkursów - to niektóre z atrakcji, jakie miały miejsce podczas tegorocznego Podlaskiego Dnia Kukurydzy.

Szkolenie przeciwkryzysowe w gm. Szepietowo [foto]

0
Szkolenie przeciwkryzysowe 14. batalionu lekkiej piechoty w gminie Szepietowo zgromadziło w sobotę żołnierzy WOT, strażaków, policjantów oraz przedstawicieli samorządu lokalnego.
Szepietowo obchody Bitwa Warszawska

Obchody 100. Rocznicy Bitwy Warszawskiej oraz Święta Wojska Polskiego w Dąbrówce Kościelnej [foto]

0
Gmina Szepietowo zorganizowała gminne obchody 100. Rocznicy Bitwy Warszawskiej oraz Święta Wojska Polskiego w Dąbrówce Kościelnej.

Szepietowo: zbiórka odpadów wielkogabarytowych

0
W tym tygodniu na terenie gminy Szepietowo rozpoczyna się nieodpłatna zbiórka odpadów wielkogabarytowych. To dobra okazja, aby pozbyć się zużytych sprzętów czy starych mebli.

Śmiertelne potrącenie przez pociąg w Szepietowie

0
Do tragicznego wypadku doszło po godzinie 7:00 w Szepietowie. Pociąg relacji Białystok - Szepietowo potrącił dwóch mężczyzn. Jeden z nich niestety zginął na miejscu.

Szepietowo – II tura wyborów prezydenckich

0
W powiecie wysokomazowieckim drugą turę wyborów prezydenckich wygrał Andrzej Duda z poparciem 80,94 %, co przekłada się na 25 250 głosów. Rafał Trzaskowski uzyskał 5947 głosów, co dało mu 19,06 %.

Znamy terminarz rozgrywek IV ligi

0
Podlaski Związek Piłki Nożnej opublikował terminarz rozgrywek IV ligi podlaskiej w nadchodzącej rundzie jesiennej. Sparta 1951 Szepietowo swój pierwszy ligowy mecz rozegra w połowie sierpnia.

Dzielnicowy zatrzymał nietrzeźwego kierowcę

0
Dzielnicowy z Szepietowa zatrzymał do kontroli drogowej kierującego osobówką, który ulicami miasta poruszał się w stanie nietrzeźwości. Teraz nieodpowiedzialnym zachowaniem mężczyzny zajmie się sąd.

Gdzie zagłosować w gminie Szepietowo?

0
W najbliższą niedzielę, 28 czerwca będziemy wybierać Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej na kolejnych 5 lat. Sprawdź, czy wiesz, gdzie oddać swój głos.

Podlaski e-bazarek coraz popularniejszy

0
Blisko 700 produktów można znaleźć na uruchomionej przez Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie platformie internetowej „Podlaski e-bazarek”. Funkcjonuje ona od początku czerwca. Do tej pory zarejestrowało się już setki producentów.