11.7 C
Wysokie Mazowieckie
czwartek, 1 października 2020

Mamy w powiecie wicemistrzów województwa w konkursie AgroLiga 2020

0
Najlepsi rolnicy oraz przedstawiciele agrobiznesu z województwa podlaskiego zostali uhonorowani podczas uroczystej Gali AgroLigi 2020. Wśród nich znaleźli się Justyna i Robert Dołęgowscy z gminy Szepietowo, którzy zostali wicemistrzami.

Tragiczna śmierć policjanta. Biegli ustalili sprawcę wypadku

0
Policjant, który zginął w wypadku w miejscowości Szepietowo-Żaki, był sprawcą tego tragicznego zdarzenia. Tak ustalili biegli w zakończonym niedawno postępowaniu.

Za nami Podlaski Dzień Kukurydzy w Szepietowie [foto]

0
Pokazy zbioru kukurydzy, bogata kolekcja odmian, prezentacje doświadczeń, wystawcy z branży rolniczej, wykłady i rozstrzygnięcia konkursów - to niektóre z atrakcji, jakie miały miejsce podczas tegorocznego Podlaskiego Dnia Kukurydzy.

Szkolenie przeciwkryzysowe w gm. Szepietowo [foto]

0
Szkolenie przeciwkryzysowe 14. batalionu lekkiej piechoty w gminie Szepietowo zgromadziło w sobotę żołnierzy WOT, strażaków, policjantów oraz przedstawicieli samorządu lokalnego.
Szepietowo obchody Bitwa Warszawska

Obchody 100. Rocznicy Bitwy Warszawskiej oraz Święta Wojska Polskiego w Dąbrówce Kościelnej [foto]

0
Gmina Szepietowo zorganizowała gminne obchody 100. Rocznicy Bitwy Warszawskiej oraz Święta Wojska Polskiego w Dąbrówce Kościelnej.

Szepietowo: zbiórka odpadów wielkogabarytowych

0
W tym tygodniu na terenie gminy Szepietowo rozpoczyna się nieodpłatna zbiórka odpadów wielkogabarytowych. To dobra okazja, aby pozbyć się zużytych sprzętów czy starych mebli.

Śmiertelne potrącenie przez pociąg w Szepietowie

0
Do tragicznego wypadku doszło po godzinie 7:00 w Szepietowie. Pociąg relacji Białystok - Szepietowo potrącił dwóch mężczyzn. Jeden z nich niestety zginął na miejscu.

Szepietowo – II tura wyborów prezydenckich

0
W powiecie wysokomazowieckim drugą turę wyborów prezydenckich wygrał Andrzej Duda z poparciem 80,94 %, co przekłada się na 25 250 głosów. Rafał Trzaskowski uzyskał 5947 głosów, co dało mu 19,06 %.

Znamy terminarz rozgrywek IV ligi

0
Podlaski Związek Piłki Nożnej opublikował terminarz rozgrywek IV ligi podlaskiej w nadchodzącej rundzie jesiennej. Sparta 1951 Szepietowo swój pierwszy ligowy mecz rozegra w połowie sierpnia.

Dzielnicowy zatrzymał nietrzeźwego kierowcę

0
Dzielnicowy z Szepietowa zatrzymał do kontroli drogowej kierującego osobówką, który ulicami miasta poruszał się w stanie nietrzeźwości. Teraz nieodpowiedzialnym zachowaniem mężczyzny zajmie się sąd.