11.7 C
Wysokie Mazowieckie
czwartek, 1 października 2020

Policjanci zatrzymali 38-latka. Podczas przeszukania domu znaleźli narkotyki

0
Policjanci z wydziału kryminalnego zatrzymali 38-letniego mężczyznę podejrzanego o posiadanie środków odurzających. W jego domu policjanci zabezpieczyli woreczki z amfetaminą. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Kolizja w gminie Sokoły. Na miejscu lądował śmigłowiec LPR

0
Dwa auta zderzyły się na skrzyżowaniu dróg w miejscowości Kruszewo-Głąby. Jedna z poszkodowanych osób została przetransportowana śmigłowcem LPR do białostockiego szpitala. Na szczęście obyło się bez poważniejszych obrażeń.

Pożar pustostanu w Sokołach [foto]

0
Pięć zastępów straży pożarnej interweniowało przy pożarze pustostanu w miejscowości Sokoły. Dom był niezamieszkały, w pożarze nikt nie ucierpiał.

Kolejny nietrzeźwy kierowca wyeliminowany z ruchu

0
Dzielnicowi wyeliminowali z ruchu nietrzeźwego kierującego. Mężczyzna jadąc osobówką miał przeszło dwa promile alkoholu w organizmie.

Sokoły: dzieci poznały zasady bezpieczeństwa

0
O bezpieczeństwie rozmawiał z dziećmi dzielnicowy z Posterunku Policji w Sokołach w Centrum Kulturalno - Bibliotecznym.

Sokoły: nietrzeźwy kierowca stracił prawo jazdy

0
Kierujący samochodem osobowym miał ponad promil alkoholu w organizmie. Mężczyzna stracił prawo jazdy.

Aktywne wakacje w gminie Sokoły [foto]

0
Mimo trwającej pandemii i panującego reżimu sanitarnego Centrum Kulturalno-Biblioteczne w Sokołach zorganizowało grupowe zajęcia wakacyjne dla dzieci. Wszystko z zachowaniem odpowiednich środków bezpieczeństwa.

Sokoły – II tura wyborów prezydenckich

0
W powiecie wysokomazowieckim drugą turę wyborów prezydenckich wygrał Andrzej Duda z poparciem 80,94 %, co przekłada się na 25 250 głosów. Rafał Trzaskowski uzyskał 5947 głosów, co dało mu 19,06 %.

Zaproszenie na warsztaty kulinarne

0
WTZ w Starych Raciborach zaprasza wszystkie chętne dzieci w wieku 6-12 lat na warsztaty kuchni tradycyjnej.

Prowadził pod wpływem narkotyków

0
Za kierowanie samochodem pod wpływem środków odurzających odpowie 19-letni mieszkaniec Łap. Mężczyzna wpadł w ręce policjantów z Posterunku Policji w Sokołach podczas kontroli drogowej. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.