11.7 C
Wysokie Mazowieckie
czwartek, 1 października 2020

Zderzenie samochodu osobowego z maszyną rolniczą [foto]

0
Do groźnego wypadku doszło rano w w gminie Kulesze Kościelne. Samochód zderzył się z maszyną rolniczą.

Będzie duży remont SP w Kuleszach Kościelnych [foto]

0
Do dużego remontu przygotowuje się Szkoła Podstawowa w Kuleszach Kościelnych. Warta ponad 2,5 mln zł inwestycja ma ruszyć w połowie tego miesiąca. Mimo, że będzie prowadzona w trakcie roku szkolnego, ma nie zaburzać rytmu zajęć i pracy szkoły.

Ks. Proboszcz z tytułem Honorowego Obywatela Gminy Kulesze Kościelne [foto]

0
Odchodzący na emeryturę ks. kan. Bogdan Malinowski – długoletni proboszcz parafii Świętego Bartłomieja Apostoła w Kuleszach Kościelnych, autorytet i osoba, która w sposób szczególny jednoczyła parafian oraz wszystkich mieszkańców, został odznaczony tytułem Honorowego Obywatela Gminy Kulesze Kościelne.

Uwaga kierowcy! Rozpoczęła się przebudowa drogi Chojane Sierocięta – Kalinowo Solki

0
Rozpoczęły się prace przy przebudowie drogi powiatowe na odcinku Chojane Sierocięta - Kalinowo Solki. To największa inwestycja drogowa realizowana przez Powiat Wysokomazowiecki tej kadencji.

Kulesze Kościelne: pożar obory w miejscowości Niziołki-Dobki

0
Dwie krowy mleczne oraz jedno cielę padły w wyniku pożaru obory w miejscowości Niziołki-Dobki w gminie Kulesze Kościelne. Z ogniem walczyło siedem zastępów straży.

Urząd Gminy w Kuleszach Kościelnych wznawia bezpośrednią obsługę

0
Urząd Gminy w Kuleszach Kościelnych wznowił bezpośrednią obsługę interesantów. Wszystko z zachowaniem wytycznych i zaleceń sanitarnych.

Kulesze Kościelne – II tura wyborów prezydenckich

0
W powiecie wysokomazowieckim drugą turę wyborów prezydenckich wygrał Andrzej Duda z poparciem 80,94 %, co przekłada się na 25 250 głosów. Rafał Trzaskowski uzyskał 5947 głosów, co dało mu 19,06 %.

Jadą wozy, jadą… Do Kulesz Kościelnych

0
Wójt Gminy Kulesze Kościelne Stefan Grodzki odebrał dzisiaj z rąk ministra Mariusza Kamińskiego promesę na zakup nowego średniego wozu ratowniczo-gaśniczego za najwyższą frekwencją w pierwszej turze wyborów prezydenckich. Ale to nie jedyny samochód, jaki w tym roku otrzyma gmina.

Kulesze Kościelne z nowym wozem pożarniczym

0
Gmina Kulesze Kościelne z wynikiem 71,92% jest gminą z najwyższą frekwencją w województwie podlaskim. W związku z tym wygrywa akcję „Bitwy o wozy 2020” w naszym województwie, dzięki czemu jednostka OSP otrzyma nowoczesny samochód pożarniczy.

Wybory Prezydenckie 2020 w powiecie wysokomazowieckim

0
W powiecie wysokomazowieckim Andrzej Duda z 71,30 % poparcia wygrałby wybory w pierwszej turze. Na drugim miejscu znalazł się Rafał Trzaskowski z wynikiem 9,62 %, a zaraz za nim Szymon Hołownia z 8,17 % głosów.