14.5 C
Wysokie Mazowieckie
poniedziałek, 28 września 2020

Nowe przypadki koronawirusa. Rekord zakażeń w Podlaskiem

0
Kolejny dzień z prawie 1,6 tys. nowych przypadków koronawirusa w Polsce. Wśród nich jest 76 osób z województwa podlaskiego, w tym 2 z powiatu wysokomazowieckiego. To największy dobowy przyrost w naszym regionie od początku pandemii.

9 nowych przypadków COVID-19 w powiecie

0
Wojewoda Podlaski i Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny przekazały informację o kolejnych 54 przypadkach zakażena koronawirusem w województwie.

4 nowe przypadków COVID-19 w powiecie wysokomazowieckim

0
Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują o trzydziestu ośmiu kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie. potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych.

Koronawirus w szpitalu. Wstrzymano przyjęcia pacjentów

0
Oddział Chorób Wewnętrznych mieszczący się w budynku wysokomazowieckiego szpitala wstrzymał czasowo przyjęcia na oddział. Powodem takiej decyzji jest potwierdzenia zakażenia koronawirusem u dwóch osób z personelu medycznego.

Kolejne 22 przypadki koronawirusa w województwie, 2 w powiecie

0
Dwie kobiety z terenu powiatu wysokomazowieckiego jest jedną z 22 osób w naszym województwie, w organizmie których w ciągu ostatniej doby potwierdzono obecność koronawirusa.

13 nowych zakażeń w Podlaskiem, w tym jedno w naszym powiecie

0
Na 748 nowych zakażeń koronawirusem w Polsce, 13 przypada na województwo podlaskie. Wśród nowych zakażonych jest nastolatka z powiatu wysokomazowieckiego.

6 nowych przypadków koronawirusa w powiecie wysokomazowieckim

0
Na terenie województwa podlaskiego potwierdzono pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych 21 nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. 6 z nich dotyczy powiatu wysokomazowieckiego.

Nowy rekord zakażeń! Kolejna osoba z powiatu zarażona koronawirusem

0
Według informacji podanych dziś przez służby wojewody, kolejna osoba z powiatu wysokomazowieckiego jest zakażona wirusem SARS-CoV2. W sumie w Podlaskiem odnotowano 24 nowe przypadki zakażeń, a w całej Polsce aż 1002.

MKS Ruch wrócił do treningów po wymuszonej przerwie

0
W Ruchu Wysokie Mazowieckie nie ma już koronawirusa. W związku z tym klub powrócił do treningów, przygotowując się do pucharowego meczu z KS Wasilków.

27 nowych zachorowań na koronawirusa w regionie

0
Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny poinformowali o 27 kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych.