17.5 C
Wysokie Mazowieckie
poniedziałek, 28 września 2020

Pożar budynków w Kostrach-Podsękowiętach

0
Budynek gospodarczy oraz budynek mieszkalny spłonęły w pożarze, który wybuchł wczorajszego wieczora w miejscowości Kostry-Podsękowięta w gminie Klukowo.

Klukowo: pijany kierowca audi stracił prawo jazdy

0
Policjanci z Posterunku Policji w Ciechanowcu wyeliminowali z ruchu drogowego nietrzeźwego kierującego. Kierujący samochodem osobowym miał ponad dwa i pół promila alkoholu w organizmie.

Klukowo – II tura wyborów prezydenckich

0
W powiecie wysokomazowieckim drugą turę wyborów prezydenckich wygrał Andrzej Duda z poparciem 80,94 %, co przekłada się na 25 250 głosów. Rafał Trzaskowski uzyskał 5947 głosów, co dało mu 19,06 %.

Pilnie potrzebna krew dla strażaka z OSP Klukowo! [aktualizacja]

0
OSP Klukowo zwraca się z prośbą o pomoc do mieszkańców naszego powiatu i nie tylko. Ich kolega pilnie potrzebuje krwi.

Gdzie zagłosować w gminie Klukowo?

0
W najbliższą niedzielę, 28 czerwca będziemy wybierać Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej na kolejnych 5 lat. Sprawdź, czy wiesz, gdzie oddać swój głos.

Szczęśliwa “13” czerwonego surowca w Wyszonkach Kościelnych

0
Mowa o ilości zebranej krwi mierzonej w litrach, którą oddało 29 osób podczas 38. akcji "Oddaj Krew" w Wyszonkach Kościelnych.

Składy Obwodowych Komisji Wyborczych w gminie Klukowo

0
Komisarz Wyborczy w Łomży powołał 3 obwodowe komisje wyborcze na terenie gminy Klukowo w celu przeprowadzenia wyborów prezydenckich 28 czerwca 2020 roku. Znamy składy komisji - sprawdź, kto w nich zasiądzie.

Będzie zbiórka krwi w Wyszonkach Kościelnych

0
Już w najbliższą niedzielę, 21 czerwca Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku wraz z Ochotniczą Strażą Pożarną w Wyszonkach Kościelnych organizują 38. akcję zbiórki krwi w tej miejscowości.

Trwa termomodernizacja budynku Urzędu Gminy w Klukowie [foto]

0
Będzie ładniej, cieplej, ale przede wszystkim oszczędniej. Mowa o budynku Urzędu Gminy w Klukowie, który przechodzi termomodernizację.

Motocyklista uderzył w samochód i zginął na miejscu [aktualizacja]

0
Śmiertelny wypadek w powiecie wysokomazowieckim. Motocyklista zderzył się z samochodem osobowym w rejonie miejscowości Żabiniec.