10.8 C
Wysokie Mazowieckie
poniedziałek, 21 września 2020

109 km/h w terenie zabudowanym

0
Wysokomazowieccy policjanci zatrzymali kierującego audi, który przekroczył prędkość w obszarze zabudowanym. 33-latek jechał o 59 km/h za szybko. Mundurowi apelują o rozsądek na drodze i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

O 53 km/h za szybko – kierowca stracił prawo jazdy

0
Policjanci z KPP w Wysokiem Mazowieckiem zatrzymali prawo jazdy mężczyźnie, który przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o 53 km/h. Funkcjonariusze apelują o rozsądek na drodze i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

Gmina Wysokie Mazowieckie – II tura wyborów prezydenckich

0
W powiecie wysokomazowieckim drugą turę wyborów prezydenckich wygrał Andrzej Duda z poparciem 80,94 %, co przekłada się na 25 250 głosów. Rafał Trzaskowski uzyskał 5947 głosów, co dało mu 19,06 %.

39-latek zatrzymany za posiadanie amfetaminy

0
Policjanci z KPP w Wysokiem Mazowieckiem zatrzymali 39-latka, który posiadał przy sobie narkotyki. Plastikowe pudełko zawierające torebki strunowe z amfetaminą schowane były w kieszeni spodni. Mężczyzna spędził noc w policyjnym areszcie.

Gdzie zagłosować w gminie Wysokie Mazowieckie?

0
W najbliższą niedzielę, 28 czerwca będziemy wybierać Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej na kolejnych 5 lat. Sprawdź, czy wiesz, gdzie oddać swój głos.

Składy Obwodowych Komisji Wyborczych w gminie Wysokie Mazowieckie

0
Komisarz Wyborczy w Łomży powołał 8 obwodowych komisji wyborczych na terenie gminy Wysokie Mazowieckie w celu przeprowadzenia wyborów prezydenckich 28 czerwca 2020 roku. Znamy składy komisji - sprawdź, kto w nich zasiądzie.