17.5 C
Wysokie Mazowieckie
poniedziałek, 28 września 2020

W ten weekend otwarte mistrzostwa w scrabble

0
Scrabble to najpopularniejsza gra słowna w Polsce. Jej miłośnicy jeżdżą po całym kraju, aby kolejno brać udział w rozgrywkach słownych. Turniej w tę właśnie grę już po raz siódmy organizowany jest w Ciechanowcu. Trwają zapisy.

Aleksandra Szczudło prezesem podlaskich struktur Solidarnej Polski

0
Wywodząca się z Ciechanowca posłanka Aleksandra Szczudło została wybrana prezesem Zarządu podlaskich struktur Solidarnej Polski.

Dzielnicowy pomógł mieszkance gm. Ciechanowiec

0
Dzielnicowy z Posterunku Policji w Ciechanowcu pomógł samotnie mieszkającej kobiecie. Policjant odwiedził seniorkę i zastał ją półprzytomną, leżącą na łóżku. Funkcjonariusz natychmiast na miejsce wezwał załogę karetki pogotowia. Mieszkanka gminy Ciechanowiec, otrzymała specjalistyczną opiekę.

Weź udział w międzynarodowej konferencji „Pamięci Księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej”

0
Zapraszamy do udziału w Międzynarodowej Konferencji „Innowacje w rolnictwie – tradycje i współczesność. Pamięci Księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej”. Konferencja odbędzie się w trybie online w dniach 18-19 września.

Nowe drogi w gminie Ciechanowiec. Przebudowane dzięki rządowemu funduszowi [foto+video]

0
W gminie Ciechanowiec otwarto dzisiaj dwie drogi, które zostały zmodernizowane w ramach rządowego Funduszu Dróg Samorządowych. Łączna wartość tych inwestycji wyniosła prawie 2,7 mln zł.

W gminie Ciechanowiec świętowano „Złote Gody” [foto]

0
„Ślubuję ci miłość, wierność i uczciwość małżeńską” - w tym przyrzeczeniu 42 pary z gminy Ciechanowiec wytrwały 50 lat. Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie wręczył im burmistrz Eugeniusz Święcki.

„Ciechanowiec dla Michasia” – videorelacja

0
Zapraszamy do obejrzenia materiału videorelacji z pikniku charytatywnego na rzecz Michasia Boguckiego. Impreza odbyła się na terenie Muzeum Rolnictwa w Ciechanowcu.

Za nami piknik charytatywny w Ciechanowcu dla Michałka [foto]

0
Robią wszystko, aby zebrać 9 milionów dla rocznego Michasia. Na terenach Muzeum Rolnictwa w Ciechanowcu odbył się piknik charytatywny, na którym wolontariusze zbierali pieniądze na terapię genową dla chłopca chorego na rdzeniowy zanik mięśni.

„Ciechanowiec dla Michasia” – zapraszamy na piknik charytatywny

0
„Ciechanowiec dla Michasia” to akcja charytatywna, która odbędzie się na terenie Muzeum Rolnictwa. Jej cel to zebranie jak najwięcej pieniędzy na drogi lek dla rocznego Michasia Boguckiego. Będzie to kolejna okazja, aby wesprzeć chłopca, który cierpi na SMA.

Klasa okręgowa: zwycięstwo Orląt, porażka Unii [foto]

0
Dwa piłkarskie zespoły z terenu powiatu wysokomazowieckiego rozegrały kolejne mecze w klasie okręgowej piłki nożnej. Nie zabrakło emocji i wielu interesujących rozstrzygnięć – piłkarska jesień rozkręca się na dobre.