12.5 C
Wysokie Mazowieckie
czwartek, 1 października 2020

Dwa przypadki koronawirusa w powiecie wysokomazowieckim

0
Kolejne przypadki zakażeń w naszym regionie. Wyniki badań laboratoryjnych potwierdziły zakażenie koronawirusem u 57 osób w Podlaskiem, w tym dwóch z powiatu wysokomazowieckiego.

7 nowych przypadków COVID-19 w powiecie

0
Siedem nowych przypadków koronawirusa odnotowano ostatniej doby w powiecie wysokomazowieckim. Trzy z nich są hospitalizowane. W całym województwie nowych zakażeń jest 59.

Nowe przypadki koronawirusa. Rekord zakażeń w Podlaskiem

0
Kolejny dzień z prawie 1,6 tys. nowych przypadków koronawirusa w Polsce. Wśród nich jest 76 osób z województwa podlaskiego, w tym 2 z powiatu wysokomazowieckiego. To największy dobowy przyrost w naszym regionie od początku pandemii.

9 nowych przypadków COVID-19 w powiecie

0
Wojewoda Podlaski i Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny przekazały informację o kolejnych 54 przypadkach zakażena koronawirusem w województwie.

4 nowe przypadków COVID-19 w powiecie wysokomazowieckim

0
Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują o trzydziestu ośmiu kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie. potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych.

Koronawirus w szpitalu. Wstrzymano przyjęcia pacjentów

0
Oddział Chorób Wewnętrznych mieszczący się w budynku wysokomazowieckiego szpitala wstrzymał czasowo przyjęcia na oddział. Powodem takiej decyzji jest potwierdzenia zakażenia koronawirusem u dwóch osób z personelu medycznego.

Kolejne 22 przypadki koronawirusa w województwie, 2 w powiecie

0
Dwie kobiety z terenu powiatu wysokomazowieckiego jest jedną z 22 osób w naszym województwie, w organizmie których w ciągu ostatniej doby potwierdzono obecność koronawirusa.

Bezpłatne badania mammograficzne w Czyżewie

0
Zachęcamy panie w wieku 50-69 lat do udziału w bezpłatnych badaniach mammograficznych organizowanych w Czyżewie.

13 nowych zakażeń w Podlaskiem, w tym jedno w naszym powiecie

0
Na 748 nowych zakażeń koronawirusem w Polsce, 13 przypada na województwo podlaskie. Wśród nowych zakażonych jest nastolatka z powiatu wysokomazowieckiego.

6 nowych przypadków koronawirusa w powiecie wysokomazowieckim

0
Na terenie województwa podlaskiego potwierdzono pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych 21 nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. 6 z nich dotyczy powiatu wysokomazowieckiego.