16.1 C
Wysokie Mazowieckie
sobota, 19 września 2020

27 nowych zachorowań na koronawirusa w regionie

0
Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny poinformowali o 27 kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych.

11 nowych przypadków koronawirusa w Podlaskiem

0
Minionej doby odnotowano w naszym województwie 11 nowych przypadków zakażenia korona wirusem. Dobrą informacją jest fakt, że wyzdrowiały dwie kolejne osoby z powiatu wysokomazowieckiego.

Trzy nowe przypadki zakażenia COVID-19 w powiecie wysokomazowieckim

0
W ciągu minionej doby Potwierdzono 17 nowych przypadków zachorowań na COVID-19 w Podlaskiem, w tym 3 w powiecie wysokomazowieckim. Z pokonywaniem choroby są problemy. Minionej doby w naszym województwie nikt sobie z tym nie poradził.

Wydłużono godziny pracy większości mobilnych punktów pobrań wymazów

0
Nie tylko jest ich więcej, ale też dłużej pracują. Mobilne punkty pobrań wymazów w województwie podlaskim jeszcze bardziej dostępne dla pacjentów. Również w Wysokiem Mazowieckiem.

5 nowych zakażeń koronawirusem w woj. podlaskim

0
Mamy 421 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem - podało dziś Ministerstwo Zdrowia. Na terenie województwa podlaskiego jest 5 nowych zakażonych.

Kolejne przypadki zakażenia koronawirusem w powiecie

0
Coraz więcej osób z powiatu wysokomazowieckiego choruje na koronawirusa COVID-19. Jak informują służby wojewody, ostatniej doby w Podlaskiem odnotowano 9 nowych przypadków, w tym 3 kolejne z naszego powiatu.

5 nowych przypadków koronawirusa w powiecie wysokomazowieckim

0
O 19 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w Podlaskiem poinformowały dziś służby wojewody. Aż 5 z tych osób to mieszkańcy powiatu wysokomazowieckiego.

8 nowych przypadków koronawirusa w regionie. Również powiat wysokomazowiecki …

0
Kolejne zakażenia koronawirusem w regionie. Dziś przybyło osiem nowych przypadków. Wśród nich są dwie kolejne osoby z naszego powiatu.

NFZ podpowiada, jak bezpiecznie żyć w czasie COVID-19

0
Od 2 września NFZ rozpoczął emisję cyklu filmów edukacyjnych „Bezpieczni w czasie epidemii”. Każdy z 10 odcinków dotyczy właściwych zachowań w różnych obszarach codziennego życia w dobie pandemii. Zaproszeni do projektu eksperci odpowiedzą na najczęściej zadawane pytania m.in. jak bezpiecznie się leczyć, gdzie szukać pomocy w razie nagłego zachorowania, jak podróżować, czy jak zadbać o zdrowie i kondycję. Patronami przedsięwzięcia są Ministerstwo Zdrowia i Warszawski Uniwersytet Medyczny.

Kolejny przypadek koronawirusa w powiecie

0
Urząd Wojewódzki w Białymstoku poinformował dzisiaj o kolejnym przypadku zakażenia koronawirusem na terenie powiatu wysokomazowieckiego. Łącznie odnotowano 10 nowych zakażeń.