14.5 C
Wysokie Mazowieckie
poniedziałek, 28 września 2020
Wysokie Mazowieckie Rajd Katyński

Uczestnicy Rajdu Katyńskiego w Wysokiem Mazowieckiem [foto]

0
Motocykliści biorący udział w Międzynarodowym Rajdzie Katyńskim pojawili się w Wysokiem Mazowieckiem, gdzie złożyli kwiaty pod pomnikiem majora Kazimierza Kamieńskiego "Huzara".

“Zostań Żołnierzem RP” ponownie w Ciechanowcu

0
Już po raz drugi w ciągu tych wakacji w Ciechanowcu będzie można zapoznać się z pracą żołnierzy w ramach kampanii "Zostań Żołnierzem RP".
Terytorialsi złożyli przysięgę

Terytorialsi złożyli przysięgę [foto]

0
Terytorialsi, po raz pierwszy na terenie koszar w Białymstoku, wypowiedzieli słowa roty przysięgi wojskowej. Przysięgę złożyło ponad 80 ochotników, którzy 2 lipca br. rozpoczęli, drugie w tym roku, szkolenie podstawowe.

Szkolenia pod znakiem współdziałania 1PBOT ze służbami

0
Ponad 800 żołnierzy 1 Podlaskiej Brygady Obrony Terytorialnej szkoliło się w ten weekend na terenie województwa podlaskiego. Główne tematy zajęć to szkolenie przeciwkryzysowe oraz współdziałanie ze służbami.

“Zostań Żołnierzem RP” w Ciechanowcu

0
Do końca wakacji w mobilnych punktach rekrutacyjnych na terenie całego kraju z osobami zainteresowanymi służbą w Wojsku Polskim, nauką w liceach wojskowych i wojskowych uczelniach wyższych rozmawiać będą przedstawiciele Wojskowych Komend Uzupełnień, żołnierze jednostek liniowych i podchorążowie. Rozpoczął się kolejny etap kampanii „Zostań Żołnierzem RP”.

Podlaski e-bazarek coraz popularniejszy

0
Blisko 700 produktów można znaleźć na uruchomionej przez Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie platformie internetowej „Podlaski e-bazarek”. Funkcjonuje ona od początku czerwca. Do tej pory zarejestrowało się już setki producentów.

Wiemy, kiedy będziemy mogli pójść do kina i na basen w Wysokiem Mazowieckiem

0
Przed nami kolejny etap odmrażania gospodarki. W czerwcu liczni pracownicy będą mogli wrócić do pracy. Już wiadomo, że w przyszły weekend ponownie otworzą się pływalnia oraz kino w Wysokiem Mazowieckiem.