8.9 C
Wysokie Mazowieckie
poniedziałek, 21 września 2020

Udana „Wysokomazowiecka 100-tka” [foto]

0
80 kolarzy stanęło na starcie pierwszego wyścigu „Wysokomazowiecka 100-tka”. Pogoda dopisała, a zwycięzcami ex-aequo okazali się Zbigniew Milewski i Grzegorz Mierzwiński, którzy najszybciej pokonali dystans 100 km drogami miasta i gminy Wysokie Mazowieckie, a także gminy Kulesze Kościelne.
Międzynarodowy Wyścig Kolarski o Puchar MON

W sobotę Wysokomazowiecka 100-tka

0
Przed nami kolejna impreza rowerowa w Wysokiem Mazowieckiem. Tym razem 50 kolarzy będzie miało do pokonania w jak najkrótszym czasie 100-kilometeową trasę. Zachęcamy do kibicowania!

Niemiec Felix Gross zwycięzcą 59. Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego o Puchar MON [foto+video]

0
149 km w męczącym upale pokonali kolarze w ramach 59. Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego o Puchar Ministra Obrony Narodowej. Po raz czwarty zawodnicy rywalizowali na drogach powiatu wysokomazowieckiego.
Wyścig MON trasa

59. Międzynarodowy Wyścig Kolarski o Puchar MON już 19 lipca!

0
Po raz kolejny dzięki zaangażowaniu władz Wysokie Mazowieckie w mieście odbędzie się Międzynarodowy Wyścig Kolarski o Puchar Ministra Obrony Narodowej. To już 59. edycja tej imprezy, zaś po raz piąty odbędzie się ona w Wysokiem Mazowieckiem.

IV 24-godzinny Maraton Rowerowy zakończony [foto+video]

0
Kolarze zakończyli zmagania w IV 24-godzinnym Wysokomazowieckim Maratonie Rowerowym. Zwycięzca w ciągu doby przejechał imponujący dystans 733 km.

Rowerzyści ruszyli w IV Wysokomazowieckim 24-godzinnym Maratonie Rowerowym [foto]

0
Punktualnie o 10:00 spod Urzędu Miasta w Wysokiem Mazowieckiem wyruszył IV 24-godzinny Wysokomazowiecki Maraton Rowerowy. Ponad 70 cyklistów będzie przez całą dobę krążyć ulicami miasta oraz Gminy Wysokie Mazowieckie a także Gminy Kulesze Kościelne. Długość jednej pętli wynosi 34,2 kilometry.

IV Wysokomazowiecki 24-godzinny Maraton Rowerowy już w ten weekend

0
Klub Kolarski ,,Łabędź" z Wysokiego Mazowieckiego już po raz czwarty organizuje dwudziestoczterogodzinny maraton rowerowy. Długość jednej pętli wynosi 34,2 kilometry.