8.9 C
Wysokie Mazowieckie
poniedziałek, 21 września 2020

MKS Ruch wrócił do treningów po wymuszonej przerwie

0
W Ruchu Wysokie Mazowieckie nie ma już koronawirusa. W związku z tym klub powrócił do treningów, przygotowując się do pucharowego meczu z KS Wasilków.

Orlęta o trzy gole lepsze od Unii w derbach powiatu

0
Za nami derby powiatu wysokomazowieckiego w klasie okręgowej piłki nożnej. Orlęta Czyżew ograły na stadionie w Ciechanowcu miejscową Unię 4:1.

Udana „Wysokomazowiecka 100-tka” [foto]

0
80 kolarzy stanęło na starcie pierwszego wyścigu „Wysokomazowiecka 100-tka”. Pogoda dopisała, a zwycięzcami ex-aequo okazali się Zbigniew Milewski i Grzegorz Mierzwiński, którzy najszybciej pokonali dystans 100 km drogami miasta i gminy Wysokie Mazowieckie, a także gminy Kulesze Kościelne.

W sobotę derby powiatu w klasie okręgowej

0
Zapraszamy wszystkich kibiców na mecz Unii Ciechanowiec z Orlętami Czyżew. Będą to derby powiatu wysokomazowieckiego w klasie okręgowej. Drużyny, które dzieli zaledwie punkt różnicy, będą walczyć o zwycięstwo i pokazanie wyższości nad rywalem.
Międzynarodowy Wyścig Kolarski o Puchar MON

W sobotę Wysokomazowiecka 100-tka

0
Przed nami kolejna impreza rowerowa w Wysokiem Mazowieckiem. Tym razem 50 kolarzy będzie miało do pokonania w jak najkrótszym czasie 100-kilometeową trasę. Zachęcamy do kibicowania!

14 piłkarzy Ruchu zarażonych koronawirusem. Co z meczami?

0
U 14 piłkarzy trzecioligowego Ruchu Wysokie Mazowieckie potwierdzono pozytywne testy na obecność koronawirusa. W związku z tym klub będzie prawdopodobnie pauzował w dwóch najbliższych kolejkach ligowych.

7. kolejka klasy okręgowej: porażki Orląt i Unii [foto]

0
Dwa piłkarskie zespoły z terenu powiatu wysokomazowieckiego rozegrały kolejne mecze w klasie okręgowej piłki nożnej. Niestety, oba musiały uznać wyższość rywali.

Ruch, Unia i Orlęta poznały rywali w 1/16 finału Okręgowego Pucharu Polski

0
Rozlosowano pary 1/16 okręgowego Pucharu Polski województwa podlaskiego. Wezmą w niej udział 34 drużyny, w tym 3 z powiatu wysokomazowieckiego. Na kogo trafiły nasze drużyny?

Koronawirus w Ruchu Wysokie Mazowieckie. Klub odwołuje mecz ligowy

0
Niedzielny mecz Ruchu Wysokie Mazowieckie z Polonią Warszawa został odwołany. Wszystko z powodu pozytywnego wyniku testu na koronawirusa u jednego z członków sztabu szkoleniowego.

Wyniki 6. kolejki IV ligi piłki nożnej

0
Znamy kolejne rozstrzygnięcia w podlaskiej IV lidze. 2 września rozegrano szóstą kolejkę. W 8 spotkaniach padły aż 33 bramki. Jak poszło Sparcie 1951 Szepietowo?