11.7 C
Wysokie Mazowieckie
czwartek, 1 października 2020

Jedynie co piąty mieszkaniec województwa podlaskiego pobrał bon turystyczny

0
Już po wakacjach, a bo turystyczny nadal działa. Wart pomyśleć o wykorzystaniu go w inny sposób, niż wyjazd wakacyjny. W województwie podlaskim nie cieszy się on zbyt dużym powodzeniem, więc przypominamy, do kiedy możemy z niego skorzystać.

Mieszkańcy woj. podlaskiego aktywowali najmniej bonów turystycznych

0
Mieszkańcy województwa podlaskiego aktywowali do końca wakacje ponad 18 tys. bonów turystycznych. To oznacza, że w naszym województwie wykorzystano ich najmniej.

Zapytaj ks. Kluka o muzeum i nie tylko

0
Już teraz możesz uzyskać dostęp do ponad 300 gatunków roślin leczniczych i nie tylko. Nowa aplikacja „Chatbot Kluk” odpowie na Twoje pytania dotyczące Muzeum Rolnictwa im. ks. Krzysztofa Kluka w Ciechanowcu.

Coraz więcej płatności Polskim Bonem Turystycznym

0
Polski Bon Turystyczny działa już czwarty dzień. Rodziny bardzo chętnie korzystają z tej formy płatności. Świadczy o tym fakt, że do tej pory 7,8 tys. beneficjentów wykonało płatności bonami na kwotę ok. 6 mln złotych. Obsługa jest bardzo prosta i uprawnione osoby nie muszą składać żadnego wniosku.
Spływ Ciechanowiec

“Kajakiem po Nurcu” pod okiem ciechanowieckich policjantów

0
Dzielnicowi z Posterunku Policji w Ciechanowcu coraz częściej patrolują zbiorniki wodne na terenie miasta i gminy, które niejednokrotnie są ulubionym miejscem letnich zabaw oraz wypoczynku dzieci i młodzieży. W ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”, czuwali nad bezpieczeństwem uczestników spływu kajakowego.

Aktywne wakacje w gminie Sokoły [foto]

0
Mimo trwającej pandemii i panującego reżimu sanitarnego Centrum Kulturalno-Biblioteczne w Sokołach zorganizowało grupowe zajęcia wakacyjne dla dzieci. Wszystko z zachowaniem odpowiednich środków bezpieczeństwa.

Ostatnie przygotowania do wdrożenia Polskiego Bonu Turystycznego

0
Polski Bon Turystyczny stanowi wsparcie dla polskich rodzin oraz polskiej branży turystycznej w związku z trudną sytuacją gospodarczą wywołaną epidemią Covid-19.

Kąpielisko Miejskie w Czyżewie już otwarte! [foto+video]

0
Mieszkańcy Czyżewa i okolicznych miejscowości mogą już korzystać z kąpieliska. Postanowiliśmy sprawdzić, jak spędzają czas plażowicze, gdy pozwala na to pogoda.

Kąpielisko w Ciechanowcu nieczynne do odwołania

0
Jak informuje dyrektor Ciechanowieckiego Ośrodka Kultury i Sportu, kąpielisko "Wyspa" w Ciechanowcu pozostaje nieczynne do odwołania. Powodem jest brak kadry ratowników wodnych, którzy odpowiadaliby za bezpieczeństwo.

“Sanatorium Miłości” w Krzyżewie [foto+video]

0
Janina 'Nina' Busk, Wiesława Kwiatek, Joanna Tunney, Małgorzata Zimmer, Marek Jarosz oraz Krzysztof Rottbard z pierwszej edycji programu telewizyjnego „Sanatorium Miłości” są gośćmi Centrum Turystyczno-Rehabilitacyjnego w Krzyżewie.