17.5 C
Wysokie Mazowieckie
poniedziałek, 28 września 2020

Poszukiwany zgodny dawca szpiku dla 5-letniej Oli z Łomży

0
Fundacja DKMS zwraca się z prośbą o pomoc i wsparcie działań na rzecz Oli - 5 letniej mieszkanki Łomży, która walczy z ostrą białaczką limfoblastyczną. Dziewczynka, aby żyć, będzie potrzebowała przeszczepienia szpiku od dawcy niespokrewnionego.

Piknik Militarny w Nowych Piekutach. Zbierano pieniądze dla Michasia [foto+video]

0
Opancerzone pojazdy wojskowe 15. Giżyckiej Brygady Zmechanizowanej, wiele atrakcji dla dzieci, charytatywne licytacje przedmiotów, żołnierska grochówka oraz smaczne ciasta lokalnych kół gospodyń wiejskich – to wszystko czekało na uczestników pikniku militarnego w Nowych Piekutach. W trakcie imprezy zbierano pieniądze na terapię genową dla małego Michasia chorego na rdzeniowy zanik mięśni.

SMS-y na ratunek Michasiowi! [video]

0
Rodzice chorego na SMA Michasia Boguckiego cały czas zbierają pieniądze na najdroższy lek świata. W pomoc zaangażował się m.in. Caritas. Można pomóc, wysyłając SMS. Zobaczcie krótki film, w którym rodzice proszą o pomoc.

„Ciechanowiec dla Michasia” – videorelacja

0
Zapraszamy do obejrzenia materiału videorelacji z pikniku charytatywnego na rzecz Michasia Boguckiego. Impreza odbyła się na terenie Muzeum Rolnictwa w Ciechanowcu.

Za nami piknik charytatywny w Ciechanowcu dla Michałka [foto]

0
Robią wszystko, aby zebrać 9 milionów dla rocznego Michasia. Na terenach Muzeum Rolnictwa w Ciechanowcu odbył się piknik charytatywny, na którym wolontariusze zbierali pieniądze na terapię genową dla chłopca chorego na rdzeniowy zanik mięśni.

„Ciechanowiec dla Michasia” – zapraszamy na piknik charytatywny

0
„Ciechanowiec dla Michasia” to akcja charytatywna, która odbędzie się na terenie Muzeum Rolnictwa. Jej cel to zebranie jak najwięcej pieniędzy na drogi lek dla rocznego Michasia Boguckiego. Będzie to kolejna okazja, aby wesprzeć chłopca, który cierpi na SMA.

W piątek akcja honorowego krwiodawstwa w Wysokiem Mazowieckiem

0
Według statystyk co 15 sekund ktoś w Polsce potrzebuje krwi. Jedynym ratunkiem dla chorych i ofiar wypadków są wtedy zasoby krwi oddanej przez honorowych krwiodawców. Dlatego zachęcamy do udziału w akcjach honorowego oddawania krwi. Najbliższa już w piątek w Wysokiem Mazowieckiem.

Piknik dla Michasia w Wysokiem Mazowieckiem zakończony sukcesem [foto+video]

0
Pyszne jedzenie, mnóstwo atrakcji dla dzieci, licytacje, a to wszystko przy dobrej muzyce. Charytatywny piknik w Wysokiem Mazowieckiem dla Michasia cieszył się ogromnym powodzeniem. Zebrano ponad 27 tysięcy złotych na leczenie chłopca.
Czyżew zbiórka charytatywna

Rodzinny Piknik dla Michasia już w tę niedzielę!

0
Zaczęło się w Czyżewie, później Kozarze, a teraz Wysokie Mazowieckie. Mieszkańcy naszego powiatu nie ustają w pomocy małemu Michałkowi choremu na SMA....

Udany piknik charytatywny w Kozarzach. Zebrali ponad 15 tys. zł [foto+video]

0
Swojskie jedzenie, loteria fantowa, wóz strażacki, grill, atrakcje dla dzieci i dobra muzyka - to recepta na udany rodzinny piknik charytatywny. Taki odbył się w Kozarzach i dedykowany był 9-miesięcznemu Michasiowi, który zmaga się z rdzeniowym zanikiem mięśni (SMA). Dzięki akcji udało się zebrać ponad 15 tys. zł!