8.9 C
Wysokie Mazowieckie
poniedziałek, 21 września 2020

Światowy Dzień Sybiraka w Gminie Czyżew [foto]

0
W Czyżewie odbyły się uroczyste obchody „Światowego Dnia Sybiraka”. Z tej okazji delegacje władz rządowych i samorządowych złożyły kwiaty pod pomnikiem-wagonem, poświęconym pamięci Sybiraków, który znajduje się przy Muzeum Ziemi Czyżewskiej.

Konkurs: Opieka wytchnieniowa dla członków rodzin lub opiekunów osób z niepełnosprawnością

0
Organizacje pozarządowe mogą wnioskować o wsparcie finansowane na realizację usług opieki wytchnieniowej dla członków rodzin i opiekunów osób z niepełnosprawnością. Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej ogłosiło start nowego programu.

SMS-y na ratunek Michasiowi! [video]

0
Rodzice chorego na SMA Michasia Boguckiego cały czas zbierają pieniądze na najdroższy lek świata. W pomoc zaangażował się m.in. Caritas. Można pomóc, wysyłając SMS. Zobaczcie krótki film, w którym rodzice proszą o pomoc.

Rocznica Bitwy pod Pruszanką Starą i piknik militarny w Nowych Piekutach

0
Uroczystości z okazji 81. rocznicy Bitwy pod Pruszanką Starą, w tym rekonstrukcja historyczna, 81. rocznicy powstania Brygady Kawalerii „Plis” oraz piknik militarny w Nowych Piekutach – to wszystko czeka na mieszkańców regionu w przedostatni weekend września.

„Ciechanowiec dla Michasia” – videorelacja

0
Zapraszamy do obejrzenia materiału videorelacji z pikniku charytatywnego na rzecz Michasia Boguckiego. Impreza odbyła się na terenie Muzeum Rolnictwa w Ciechanowcu.

Za nami piknik charytatywny w Ciechanowcu dla Michałka [foto]

0
Robią wszystko, aby zebrać 9 milionów dla rocznego Michasia. Na terenach Muzeum Rolnictwa w Ciechanowcu odbył się piknik charytatywny, na którym wolontariusze zbierali pieniądze na terapię genową dla chłopca chorego na rdzeniowy zanik mięśni.

„Ciechanowiec dla Michasia” – zapraszamy na piknik charytatywny

0
„Ciechanowiec dla Michasia” to akcja charytatywna, która odbędzie się na terenie Muzeum Rolnictwa. Jej cel to zebranie jak najwięcej pieniędzy na drogi lek dla rocznego Michasia Boguckiego. Będzie to kolejna okazja, aby wesprzeć chłopca, który cierpi na SMA.

Mieszkańcy woj. podlaskiego aktywowali najmniej bonów turystycznych

0
Mieszkańcy województwa podlaskiego aktywowali do końca wakacje ponad 18 tys. bonów turystycznych. To oznacza, że w naszym województwie wykorzystano ich najmniej.

W piątek akcja honorowego krwiodawstwa w Wysokiem Mazowieckiem

0
Według statystyk co 15 sekund ktoś w Polsce potrzebuje krwi. Jedynym ratunkiem dla chorych i ofiar wypadków są wtedy zasoby krwi oddanej przez honorowych krwiodawców. Dlatego zachęcamy do udziału w akcjach honorowego oddawania krwi. Najbliższa już w piątek w Wysokiem Mazowieckiem.
Szepietowo obchody Bitwa Warszawska

Obchody 100. Rocznicy Bitwy Warszawskiej oraz Święta Wojska Polskiego w Dąbrówce Kościelnej [foto]

0
Gmina Szepietowo zorganizowała gminne obchody 100. Rocznicy Bitwy Warszawskiej oraz Święta Wojska Polskiego w Dąbrówce Kościelnej.