14.5 C
Wysokie Mazowieckie
poniedziałek, 28 września 2020

Jedynie co piąty mieszkaniec województwa podlaskiego pobrał bon turystyczny

0
Już po wakacjach, a bo turystyczny nadal działa. Wart pomyśleć o wykorzystaniu go w inny sposób, niż wyjazd wakacyjny. W województwie podlaskim nie cieszy się on zbyt dużym powodzeniem, więc przypominamy, do kiedy możemy z niego skorzystać.

Poszukiwany zgodny dawca szpiku dla 5-letniej Oli z Łomży

0
Fundacja DKMS zwraca się z prośbą o pomoc i wsparcie działań na rzecz Oli - 5 letniej mieszkanki Łomży, która walczy z ostrą białaczką limfoblastyczną. Dziewczynka, aby żyć, będzie potrzebowała przeszczepienia szpiku od dawcy niespokrewnionego.

Piknik Militarny w Nowych Piekutach. Zbierano pieniądze dla Michasia [foto+video]

0
Opancerzone pojazdy wojskowe 15. Giżyckiej Brygady Zmechanizowanej, wiele atrakcji dla dzieci, charytatywne licytacje przedmiotów, żołnierska grochówka oraz smaczne ciasta lokalnych kół gospodyń wiejskich – to wszystko czekało na uczestników pikniku militarnego w Nowych Piekutach. W trakcie imprezy zbierano pieniądze na terapię genową dla małego Michasia chorego na rdzeniowy zanik mięśni.

Światowy Dzień Sybiraka w Gminie Czyżew [foto]

0
W Czyżewie odbyły się uroczyste obchody „Światowego Dnia Sybiraka”. Z tej okazji delegacje władz rządowych i samorządowych złożyły kwiaty pod pomnikiem-wagonem, poświęconym pamięci Sybiraków, który znajduje się przy Muzeum Ziemi Czyżewskiej.

Konkurs: Opieka wytchnieniowa dla członków rodzin lub opiekunów osób z niepełnosprawnością

0
Organizacje pozarządowe mogą wnioskować o wsparcie finansowane na realizację usług opieki wytchnieniowej dla członków rodzin i opiekunów osób z niepełnosprawnością. Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej ogłosiło start nowego programu.

SMS-y na ratunek Michasiowi! [video]

0
Rodzice chorego na SMA Michasia Boguckiego cały czas zbierają pieniądze na najdroższy lek świata. W pomoc zaangażował się m.in. Caritas. Można pomóc, wysyłając SMS. Zobaczcie krótki film, w którym rodzice proszą o pomoc.

Rocznica Bitwy pod Pruszanką Starą i piknik militarny w Nowych Piekutach

0
Uroczystości z okazji 81. rocznicy Bitwy pod Pruszanką Starą, w tym rekonstrukcja historyczna, 81. rocznicy powstania Brygady Kawalerii „Plis” oraz piknik militarny w Nowych Piekutach – to wszystko czeka na mieszkańców regionu w przedostatni weekend września.

„Ciechanowiec dla Michasia” – videorelacja

0
Zapraszamy do obejrzenia materiału videorelacji z pikniku charytatywnego na rzecz Michasia Boguckiego. Impreza odbyła się na terenie Muzeum Rolnictwa w Ciechanowcu.

Za nami piknik charytatywny w Ciechanowcu dla Michałka [foto]

0
Robią wszystko, aby zebrać 9 milionów dla rocznego Michasia. Na terenach Muzeum Rolnictwa w Ciechanowcu odbył się piknik charytatywny, na którym wolontariusze zbierali pieniądze na terapię genową dla chłopca chorego na rdzeniowy zanik mięśni.

„Ciechanowiec dla Michasia” – zapraszamy na piknik charytatywny

0
„Ciechanowiec dla Michasia” to akcja charytatywna, która odbędzie się na terenie Muzeum Rolnictwa. Jej cel to zebranie jak najwięcej pieniędzy na drogi lek dla rocznego Michasia Boguckiego. Będzie to kolejna okazja, aby wesprzeć chłopca, który cierpi na SMA.