16.1 C
Wysokie Mazowieckie
sobota, 19 września 2020

Pożar pustostanu w Sokołach [foto]

0
Pięć zastępów straży pożarnej interweniowało przy pożarze pustostanu w miejscowości Sokoły. Dom był niezamieszkały, w pożarze nikt nie ucierpiał.

Awanse na wyższe stopnie dla wysokomazowieckich strażaków

0
Na placu wewnętrznym Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wysokiem Mazowieckiem podczas uroczystej zbiórki dwaj funkcjonariusze zostali promowani na wyższy stopień służbowy.

19 interwencji straży po wczorajszej burzy [foto]

0
Powalone drzewa i konary, zalane pomieszczenia SOR-u wysokomazowieckiego szpitala oraz piwnic w prywatnych posesjach oraz pożar drewnianej szopy – to skutki wczorajszej burzy, która przeszła przez nasz powiat. Łącznie strażacy zanotowali 19 interwencji.

Kulesze Kościelne: pożar obory w miejscowości Niziołki-Dobki

0
Dwie krowy mleczne oraz jedno cielę padły w wyniku pożaru obory w miejscowości Niziołki-Dobki w gminie Kulesze Kościelne. Z ogniem walczyło siedem zastępów straży.

Pożar budynków w Kostrach-Podsękowiętach

0
Budynek gospodarczy oraz budynek mieszkalny spłonęły w pożarze, który wybuchł wczorajszego wieczora w miejscowości Kostry-Podsękowięta w gminie Klukowo.

Strażacy ćwiczyli w Waniewie [foto]

0
Na kąpielisku na rzece Narew w miejscowości Waniewo strażacy z KP PSP w Wysokiem Mazowieckiem przeprowadzili ćwiczenia z techniki ratowania osób tonących.

OSP Tybory-Misztale z nowym sprzętem

0
Ochotnicza Straż Pożarna w Tyborach-Misztalach otrzymała darowiznę od Fundacji PGNiG im. Ignacego Łukasiewicza. Dzięki przekazanym pieniądzom jednostka zaopatrzyła się w nowy sprzęt.

Nocny pożar budynku mieszkalnego w Stypułkach-Święchach

0
Dzisiejszej nocy tuż przed godziną 1:00 dyżurny Państwowej Straży Pożarnej w Wysokiem Mazowieckiem otrzymał zgłoszenie o pożarze budynku mieszkalnego w miejscowości Stypułki-Święchy.
Wysokie Mazowieckie straż ćwiczenia

Strażacy ćwiczyli na akwenach wodnych [foto]

0
Przez trzy dni wakacji strażacy z Komendy PSP w Wysokiem Mazowieckiem szkolili druhów Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu powiatu wysokomazowieckiego z zakresu ratownictwa wodnego.

Ciechanowiec pod wodą. Drogi jak w Wenecji po oberwaniu chmury [foto]

0
Ciechanowiec zalany po oberwaniu chmury. Ulewa, która przeszła nad miastem zmieniła ulice w rzeki. Zalało też kilka domowych piwnic. Woda uszkodziła też most na drodze wojewódzkiej. Strażacy mieli pełne ręce roboty.