16.1 C
Wysokie Mazowieckie
sobota, 19 września 2020

Policjanci zatrzymali 38-latka. Podczas przeszukania domu znaleźli narkotyki

0
Policjanci z wydziału kryminalnego zatrzymali 38-letniego mężczyznę podejrzanego o posiadanie środków odurzających. W jego domu policjanci zabezpieczyli woreczki z amfetaminą. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci zabezpieczyli ponad 40 gramów narkotyków

0
Kryminalni z Wysokiego Mazowieckiego zatrzymali 22-latkę i 35-latka, którzy mieli przy sobie ponad 40 gramów narkotyków. Oboje trafili do policyjnego aresztu. Za to przestępstwo ustawa przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci wystraszyli hodowcę konopi. Doniczkę wyrzucił przez okno

0
Wysokomazowieccy kryminalni zlikwidowali uprawę konopi indyjskich. Właścicielem nielegalnych sadzonek okazał się 35-letni mieszkaniec Wysokiego Mazowieckiego. Na widok policjantów chciał się pozbyć dowodów wyrzucając doniczkę z rośliną przez okno.

Odpowie za posiadanie narkotyków

0
Policjanci z KPP w Wysokiem Mazowieckiem zatrzymali 27-latka, który posiadał narkotyki w miejscu zamieszkania. Podejrzany usłyszał już zarzut. Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Zniszczył mienie i naruszył mir domowy – teraz stanie przed sądem

0
Policjanci wysokomazowieckiej komendy zatrzymali mężczyznę, który zniszczył mienie i naruszył mir domowy rodziny z Wysokiego Mazowieckiego.
Pożar Ciechanowiec

Tymczasowy areszt dla podpalacza z Ciechanowca [aktualizacja]

0
Samotna matka z dwójką dzieci straciła dom, który w 2017 roku został wyremontowany w ramach programu Telewizji Polsat „Nasz nowy dom”. Do podpalenia przyznał się mieszkaniec Ciechanowca. Grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Zarzuty za kierowanie samochodem pod wpływem narkotyków

0
34-letni mężczyzna usłyszał zarzuty za kierowanie samochodem pod wpływem narkotyków oraz za ich posiadanie. Mieszkaniec powiatu noc spędził w policyjnym areszcie.

Kolejne zatrzymania za narkotyki

0
W ręce wysokomazowieckich policjantów wpadł kierujący hondą 20-latek i jego pasażer. W trakcie kontroli drogowej przy mężczyznach mundurowi znaleźli narkotyki. Podejrzani odpowiedzą za ich posiadanie.

Fałszywy policjant wyłudził od staruszki 8,5 tys. zł. Został zatrzymany

0
Kryminalni z wysokomazowieckiej komendy, przy współpracy z funkcjonariuszami z Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku, zatrzymali oszusta działającego na terenie województwa podlaskiego i mazowieckiego. 55-latek oszukał między innymi mieszkankę Wysokiego Mazowieckiego, która przekazała mu swoje oszczędności.

Zatrzymani za narkotyki

0
Wysokomazowieccy policjanci zabezpieczyli narkotyki, w tym m.in. amfetaminę i ekstazy. W związku ze sprawą funkcjonariusze zatrzymali dwóch mężczyzn. 25-latek i 18-latek usłyszeli już zarzuty. Za posiadanie narkotyków grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.