17.5 C
Wysokie Mazowieckie
poniedziałek, 28 września 2020

Nasilają się próby oszustw „na policjanta”. Policja apeluje!

0
Kolejne ataki oszustów podających się za policjantów. Dziś na terenie powiatu wysokomazowieckiego odnotowano już pięć prób. Funkcjonariusze ostrzegają: prawdziwi policjanci nigdy nie zwracają się z prośbą o przekazywanie pieniędzy!

Policjanci zatrzymali piratkę drogową. Pomocna była Krajowa Mapa Zagrożeń

0
Na 3 miesiące straciła prawo jazdy 40-latka, która przekroczyła w terenie zabudowanym prędkość o ponad 50 km/h. Kobieta została zatrzymana przez wysokomazowieckich policjantów ruchu drogowego w miejscu wskazanym przez mieszkańców naszego powiatu na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Dzielnicowy pomógł mieszkance gm. Ciechanowiec

0
Dzielnicowy z Posterunku Policji w Ciechanowcu pomógł samotnie mieszkającej kobiecie. Policjant odwiedził seniorkę i zastał ją półprzytomną, leżącą na łóżku. Funkcjonariusz natychmiast na miejsce wezwał załogę karetki pogotowia. Mieszkanka gminy Ciechanowiec, otrzymała specjalistyczną opiekę.

137 km/h w terenie zabudowanym. 22-latek stracił prawo jazdy

0
22-latek pędził aż 137 km/h w terenie zabudowanym. Wysokomazowieccy policjanci zatrzymali mu prawo jazdy. Policjanci apelują o rozsądek na drodze.

Ale głupio wpadł! Na widok policjanta spanikował i wyrzucił woreczek z marihuaną

0
Podczas patrolu wysokomazowieccy policjanci natknęli się na mężczyznę, który, gdy zobaczył mundurowych, wysiadł z auta i wyrzucił coś w trawę. Jak się później okazało, był to foliowy woreczek, w którym znajdowała się marihuana. Mężczyzna noc spędził w policyjnym areszcie.

Stracili prawo jazdy za jazdę pod wpływem i przekroczenie prędkości

0
W czwartek wysokomazowieccy policjanci zatrzymali kierowcę, który miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Tego samego dnia inny kierowca stracił prawo jazdy za jazdę z prędkością 107 km/h w terenie zabudowanym.

Jak wyglądały wakacje na drogach powiatu wysokomazowieckiego?

0
Wakacje za nami, a to oznacza, że czas na podsumowanie tego okresu pod kątem zdarzeń drogowych na terenie województwa podlaskiego i powiatu wysokomazowieckiego.

Wybuch w Białymstoku. Nie żyją 4 osoby, w tym dziecko [foto]

0
Cztery osoby zginęły po wybuchu, do którego doszło w jednym z domów w Białymstoku. Wśród ofiar jest 10-letnia dziewczynka. Zginęli też jej rodzice i babcia.

Zatrzymany do kontroli. Miał przy sobie amfetaminę

0
Wysokomazowieccy kryminalni zabezpieczyli narkotyki o łącznej wadze prawie 12 gramów. Do sprawy policjanci zatrzymali 29-latka. Mężczyzna już usłyszał zarzut.

Kolejny nietrzeźwy kierowca wyeliminowany z ruchu

0
Dzielnicowi wyeliminowali z ruchu nietrzeźwego kierującego. Mężczyzna jadąc osobówką miał przeszło dwa promile alkoholu w organizmie.