8.9 C
Wysokie Mazowieckie
poniedziałek, 21 września 2020

Szkolenie strażaków ochotników zakończone [foto]

0
Kilkudziesięciu druhów z powiatu wysokomazowieckiego uczestniczyło w szkoleniu podstawowym strażaków ratowników OSP, który stanowi przepustkę do uczestnictwa w działaniach ratowniczo-gaśniczych w ramach interwencji podejmowanych przez jednostki ochotniczych straży pożarnych. Egzamin końcowy ukończyło 42 strażaków.

Policjanci zatrzymali 38-latka. Podczas przeszukania domu znaleźli narkotyki

0
Policjanci z wydziału kryminalnego zatrzymali 38-letniego mężczyznę podejrzanego o posiadanie środków odurzających. W jego domu policjanci zabezpieczyli woreczki z amfetaminą. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Kolizja w gminie Sokoły. Na miejscu lądował śmigłowiec LPR

0
Dwa auta zderzyły się na skrzyżowaniu dróg w miejscowości Kruszewo-Głąby. Jedna z poszkodowanych osób została przetransportowana śmigłowcem LPR do białostockiego szpitala. Na szczęście obyło się bez poważniejszych obrażeń.

Policjanci zabezpieczyli ponad 40 gramów narkotyków

0
Kryminalni z Wysokiego Mazowieckiego zatrzymali 22-latkę i 35-latka, którzy mieli przy sobie ponad 40 gramów narkotyków. Oboje trafili do policyjnego aresztu. Za to przestępstwo ustawa przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.

Dzielnicowy pomógł mieszkance gm. Ciechanowiec

0
Dzielnicowy z Posterunku Policji w Ciechanowcu pomógł samotnie mieszkającej kobiecie. Policjant odwiedził seniorkę i zastał ją półprzytomną, leżącą na łóżku. Funkcjonariusz natychmiast na miejsce wezwał załogę karetki pogotowia. Mieszkanka gminy Ciechanowiec, otrzymała specjalistyczną opiekę.

Zaginęła 11-latka! Policja szuka dziewczyny [aktualizacja]

0
Białostoccy policjanci poszukują zaginionej Wiktorii Supronowicz, 11-letniej podopiecznej placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Białymstoku. Dziewczynka po wyjściu ze szkoły do tej pory nie wróciła do placówki.

Pożar pustostanu w Sokołach [foto]

0
Pięć zastępów straży pożarnej interweniowało przy pożarze pustostanu w miejscowości Sokoły. Dom był niezamieszkały, w pożarze nikt nie ucierpiał.

Policjanci wystraszyli hodowcę konopi. Doniczkę wyrzucił przez okno

0
Wysokomazowieccy kryminalni zlikwidowali uprawę konopi indyjskich. Właścicielem nielegalnych sadzonek okazał się 35-letni mieszkaniec Wysokiego Mazowieckiego. Na widok policjantów chciał się pozbyć dowodów wyrzucając doniczkę z rośliną przez okno.

Poznajesz go? Może mieć związek z zaginięciem 14-latki! [aktualizacja]

0
Policjanci z Bielska Podlaskiego opublikowali zdjęcie mężczyzny, który może mieć związek z zaginięciem 14-letniej Roksany Guzowskiej.

Awanse na wyższe stopnie dla wysokomazowieckich strażaków

0
Na placu wewnętrznym Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wysokiem Mazowieckiem podczas uroczystej zbiórki dwaj funkcjonariusze zostali promowani na wyższy stopień służbowy.