17.5 C
Wysokie Mazowieckie
poniedziałek, 28 września 2020

Mężczyzna poszukiwany przez sąd zatrzymany

0
Policjanci zatrzymali mężczyznę poszukiwanego przez wymiar sprawiedliwości. Czujność funkcjonariuszy przyniosła pozytywne efekty, a 48-latek nie uniknie już zasądzonej kary.

Tragiczna śmierć policjanta. Biegli ustalili sprawcę wypadku

0
Policjant, który zginął w wypadku w miejscowości Szepietowo-Żaki, był sprawcą tego tragicznego zdarzenia. Tak ustalili biegli w zakończonym niedawno postępowaniu.

Oszustwo na „amerykańskiego żołnierza”. Kobieta straciła 29 tys. euro

0
Wysokomazowiecka policja informuje o przypadku oszustwa „na amerykańskiego żołnierza”. Mieszkanka naszego powiatu straciła 29 tys. euro. To przykład na to, że z pozoru niewinna rozmowa może przerodzić się w niebezpieczne oszustwo.

Nasilają się próby oszustw „na policjanta”. Policja apeluje!

0
Kolejne ataki oszustów podających się za policjantów. Dziś na terenie powiatu wysokomazowieckiego odnotowano już pięć prób. Funkcjonariusze ostrzegają: prawdziwi policjanci nigdy nie zwracają się z prośbą o przekazywanie pieniędzy!

Policjanci zatrzymali piratkę drogową. Pomocna była Krajowa Mapa Zagrożeń

0
Na 3 miesiące straciła prawo jazdy 40-latka, która przekroczyła w terenie zabudowanym prędkość o ponad 50 km/h. Kobieta została zatrzymana przez wysokomazowieckich policjantów ruchu drogowego w miejscu wskazanym przez mieszkańców naszego powiatu na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Zderzenie samochodu osobowego z maszyną rolniczą [foto]

0
Do groźnego wypadku doszło rano w w gminie Kulesze Kościelne. Samochód zderzył się z maszyną rolniczą.

Szkolenie strażaków ochotników zakończone [foto]

0
Kilkudziesięciu druhów z powiatu wysokomazowieckiego uczestniczyło w szkoleniu podstawowym strażaków ratowników OSP, który stanowi przepustkę do uczestnictwa w działaniach ratowniczo-gaśniczych w ramach interwencji podejmowanych przez jednostki ochotniczych straży pożarnych. Egzamin końcowy ukończyło 42 strażaków.

Policjanci zatrzymali 38-latka. Podczas przeszukania domu znaleźli narkotyki

0
Policjanci z wydziału kryminalnego zatrzymali 38-letniego mężczyznę podejrzanego o posiadanie środków odurzających. W jego domu policjanci zabezpieczyli woreczki z amfetaminą. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Kolizja w gminie Sokoły. Na miejscu lądował śmigłowiec LPR

0
Dwa auta zderzyły się na skrzyżowaniu dróg w miejscowości Kruszewo-Głąby. Jedna z poszkodowanych osób została przetransportowana śmigłowcem LPR do białostockiego szpitala. Na szczęście obyło się bez poważniejszych obrażeń.

Policjanci zabezpieczyli ponad 40 gramów narkotyków

0
Kryminalni z Wysokiego Mazowieckiego zatrzymali 22-latkę i 35-latka, którzy mieli przy sobie ponad 40 gramów narkotyków. Oboje trafili do policyjnego aresztu. Za to przestępstwo ustawa przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.