10.8 C
Wysokie Mazowieckie
poniedziałek, 21 września 2020

KGW “Kaczynianki” i “Basiewianki” na podium konkursu “Podlaski przepis”

0
Oddział Terenowy Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa w Białymstoku ogłosił wyniki konkursu „Podlaski przepis”., który był adresowany do Kół Gospodyń Wiejskich z terenu województwa podlaskiego.

Bezpieczna Obsługa Zwierząt Gospodarskich – konkurs

0
20 pytań dotyczących bezpieczeństwa pracy podczas chowu i hodowli zwierząt - na tyle trzeba odpowiedzieć w konkursie organizowanym przez KRUS, aby walczyć o nagrody rzeczowe o wartości 500 złotych brutto.

Najpiękniejszy ogród i wieś w gminie Nowe Piekuty – konkurs

0
Wójt Gminy Nowe Piekuty Marek Kaczyński zaprasza mieszkańców do udziału w konkursach na najpiękniejszy ogród oraz najpiękniejszą wieś na terenie gminy. Zgłoszenia przyjmowane będą do 28 lipca br.

,,Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy” – kurs dla dzieci

0
Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział Regionalny w Białymstoku serdecznie zaprasza wszystkie dzieci do udziału w kursie e-learningowym pt. ,,Bezpiecznie na wsi mamy - upadkom zapobiegamy”, który w nowoczesnej formie przybliża najmłodszym mieszkańcom wsi zagrożenia wypadkowe do których może dojść w gospodarstwach rolnych oraz uczy prawidłowych zachowań podczas przebywania na terenie obejścia.

Najpiękniejszy wianek świętojański – konkurs

0
Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu ogłasza konkurs na Najpiękniejszy Wianek Świętojański. Czasu jest niewiele, bo wianki można wykonać jedynie do najbliższej soboty.

Konkursy w ramach projektu “Ciechanowiec dla Jana Pawła II”

0
Rok 2020 został ogłoszony rokiem św. Jana Pawła II, z racji przypadającej w tym roku 100 rocznicy urodzin tego słynnego Polaka. Z tej okazji Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno - Artystycznych "Harmonia" proponuje mieszkańcom dekanatu ciechanowieckiego oraz gminy Ciechanowiec dwa konkursy.

Uwaga konkurs! “DMD – Dzieci Mogą Dużo”

0
W ramach Ogólnopolskiej Edukacyjno-Charytatywnej Akcji "Tulipany mocy" Stowarzyszenie „Pro Salute” zachęca do wzięcia udziału w konkursie plastycznym i literackim „DMD – Dzieci Mogą Dużo”. Celem konkursu jest wsparcie dzieci z dystrofią mięśniową Duchenne’a. Patronat honorowy nad akcją sprawuje Artur Kosicki, Marszałek Województwa Podlaskiego.

Odkryj w sobie artystę! Przygotuj projekt muralu w Ciechanowcu

0
Mural powstanie na ścianie budynku nad zalewem w Ciechanowcu. Artyści, którzy chcą go zaprojektować, mają do dyspozycji aż 220 m² powierzchni. Zwycięzca konkursu otrzyma 1 tys. zł.

Weź udział w IV Majowym Konkursie Jednego Wiersza

0
Aktualna sytuacja związana z pandemią koronawirusa sprawia, że znacznie więcej czasu spędzamy w domu. To może być dobry czas, aby uruchomić w sobie twórcze inspiracje. Dlatego zachęcamy do udziału w konkursie poetyckim organizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Ciechanowcu.