16.1 C
Wysokie Mazowieckie
sobota, 19 września 2020

Syreny zawyją w rocznicę sowieckiej agresji na Polskę

0
Podobnie jak w przypadku innych wydarzeń istotnych dla historii Polski, tak i teraz zawyją syreny alarmowe. 81 lat temu miała miejsce agresja sowiecka na nasz kraj.

GOK w Czyżewie prowadzi nabór do orkiestry dętej

0
Jesteś osobą lubiącą grać i realizować swoją muzyczną pasję? A może chciałbyś rozpocząć naukę? Ta propozycja jest właśnie dla ciebie!

Jesienna akcja szczepienia lisów wolno żyjących

0
14 września rozpocznie się akcja szczepienia lisów przeciw wściekliźnie w województwie śląskim - poinformował Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w Katowicach. Szczepionki zrzucane będą z samolotów w lasach, na polach, łąkach i w parkach.

Dodatek solidarnościowy tylko do końca sierpnia

0
Zakład Ubezpieczeń Społecznych w województwie podlaskim wypłacił już 7,7 mln zł dla 5,8 tys. usprawnionych osób z tytułu dodatku solidarnościowego. O to wsparcie można składać wnioski tylko do 31 sierpnia.

Paliwa opałowe – 31 sierpnia upływa ważny termin

0
31 sierpnia 2020 r. upływa okres przejściowy dla podmiotów sprzedających paliwa opałowe lub podmiotów zużywających te paliwa do celów grzewczych. Do tego dnia podmioty te zobowiązane są do złożenia zgłoszenia rejestracyjnego uproszczonego AKC-RU, aby otrzymać status pośredniczącego podmiotu olejowego (dla sprzedawców) lub zużywającego podmiotu olejowego (dla nabywców).

Informacja o planowanych wyłączeniach prądu

0
W najbliższych dniach w kilku miejscowościach powiatu wysokomazowieckiego spodziewane są przerwy w dostawie energii elektrycznej. Sprawdź, gdzie i kiedy nie będzie prądu!

Ciechanowiec: zaproszenie do udziału w konsultacjach społecznych

0
Mieszkańcy Gminy Ciechanowiec mają okazję do wyrażenia opinii i zgłaszania uwag do treści projektu Strategii Rozwoju Gminy Ciechanowiec na lata 2021-2030.

Chwilowe utrudnienia spowodowane zmianą serwerów

0
Informujemy, że kończymy przenoszenie naszego Portalu na nowy, lepszy serwer. Był to powód, przez który serwis przez ostatnie dwa dni był „zamrożony”. Wszystko wraca już do normy. Za utrudnienia przepraszamy!

Urząd Gminy w Kuleszach Kościelnych wznawia bezpośrednią obsługę

0
Urząd Gminy w Kuleszach Kościelnych wznowił bezpośrednią obsługę interesantów. Wszystko z zachowaniem wytycznych i zaleceń sanitarnych.

Gmina Kobylin-Borzymy: przerwy w dostawie wody

0
W związku z prowadzonymi pracami inwestycyjnymi polegającymi na terenie gminy Kobylin-Borzymy będzie przerwa w dostawie wody.