16.1 C
Wysokie Mazowieckie
sobota, 19 września 2020

W Wysokiem Mazowieckiem będzie świetlica środowiskowa

0
W Wysokiem Mazowieckiem powstanie świetlica środowiskowa o charakterze opiekuńczo-wychowawczym. Wszystko dzięki dofinansowaniu przyznanemu przez Zarząd Województwa Podlaskiego.

Nowe drogi w gminie Ciechanowiec. Przebudowane dzięki rządowemu funduszowi [foto+video]

0
W gminie Ciechanowiec otwarto dzisiaj dwie drogi, które zostały zmodernizowane w ramach rządowego Funduszu Dróg Samorządowych. Łączna wartość tych inwestycji wyniosła prawie 2,7 mln zł.

Ruszają przygotowania do budowy wiaduktu w Czyżewie. Będą utrudnienia

0
Jeszcze w tym miesiącu w Czyżewie powinny rozpocząć się prace związane z budową wiaduktu kolejowego w ciągu ul. Nurskiej. W związku z tym kierowcy powinni liczyć się z utrudnieniami.

Będzie duży remont SP w Kuleszach Kościelnych [foto]

0
Do dużego remontu przygotowuje się Szkoła Podstawowa w Kuleszach Kościelnych. Warta ponad 2,5 mln zł inwestycja ma ruszyć w połowie tego miesiąca. Mimo, że będzie prowadzona w trakcie roku szkolnego, ma nie zaburzać rytmu zajęć i pracy szkoły.

4 oferty na przebudowę DK66 w Wysokiem Mazowieckiem

0
4 oferty wpłynęły w przetargu na rozbudowę DK66 przejście przez Wysokie Mazowieckie. Wartość ofert waha się od 49,639 mln do 79,045 mln zł. Trwa procedura wyłonienia wykonawcy.

Uroczyste otwarcie nowej drogi w Wysokiem Mazowieckiem [foto]

0
Mieszkańcy Wysokiego Mazowieckiego mogą już korzystać z Alei Niepodległości - nowej i bezpiecznej drogi miejskiej, która połączyła ulice 1. Maja i Ludową. Koszt całej inwestycji realizowanej w ramach Funduszu Dróg Samorządowych to ponad 15,5 mln złotych.

Uwaga kierowcy! Rozpoczęła się przebudowa drogi Chojane Sierocięta – Kalinowo Solki

0
Rozpoczęły się prace przy przebudowie drogi powiatowe na odcinku Chojane Sierocięta - Kalinowo Solki. To największa inwestycja drogowa realizowana przez Powiat Wysokomazowiecki tej kadencji.

Kolej w Wysokiem Mazowieckiem?

0
Wszystko wskazuje na to, że być może już niedługo urzeczywistnią się przedwojenne plany i do Wysokiego Mazowieckiego będzie można dostać się pociągiem.

Przetarg na przebudowę DK66 ogłoszony!

0
Niespełna miesiąc temu wiceminister Weber podpisał aneks do programu inwestycji na tzw. przejście przez Wysokie Mazowieckie, który zwiększył budżet całej inwestycji o 60 milionów złotych. Teraz został ogłoszony przetarg na przebudowę.

Będzie przebudowa targowiska miejskiego w gminie Ciechanowiec

0
Zarząd Województwa Podlaskiego zatwierdził listę operacji w ramach programu "Inwestycje w targowiska lub obiekty budowlane przeznaczone na cele promocji lokalnych produktów".