16.1 C
Wysokie Mazowieckie
sobota, 19 września 2020
Oferty pracy powiat wysokomazowiecki

PUP: Najnowsze oferty pracy z dn. 17.09.2020 r.

0
Praca czeka na Ciebie. Poniżej prezentujemy najnowsze oferty pracy z Powiatowego Urzędu Pracy w Wysokiem Mazowieckiem, aktualne na dzień 17 września 2020 roku.

Ponownie wzrasta liczba cudzoziemców

0
Cudzoziemcy wracają do pracy w Polsce. Statystyki pokazują, że w województwie podlaskim jak i w całym kraju liczba obcokrajowców rośnie.

Zasiłki chorobowe i opiekuńcze dla osób wykonujących zawody medyczne

0
Osoby wykonujące zawód medyczny już utraciły prawo do zasiłku chorobowego, a także opiekuńczego w wysokości 100%. Nie mają już także prawa do wypłaty tych zasiłków w czasie pracy zdalnej.
Oferty pracy powiat wysokomazowiecki

PUP: Najnowsze oferty pracy z dn. 10.09.2020 r.

0
Praca czeka na Ciebie. Poniżej prezentujemy najnowsze oferty pracy z Powiatowego Urzędu Pracy w Wysokiem Mazowieckiem, aktualne na dzień 3 września 2020 roku.
Oferty pracy powiat wysokomazowiecki

PUP: Najnowsze oferty pracy z dn. 03.09.2020 r.

0
Praca czeka na Ciebie. Poniżej prezentujemy najnowsze oferty pracy z Powiatowego Urzędu Pracy w Wysokiem Mazowieckiem, aktualne na dzień 3 września 2020 roku.

Od września emeryci i renciści będą mogli zarobić nawet 400 zł mniej

0
Pracujący emeryci i renciści muszą od września uważać na zarobki, jakie osiągają. Jeśli przekroczą próg 70% limitu, który zmniejszył się o prawie 215 zł, mogą mieć zmniejszone świadczenie. Przy górnym progu limitu 130% kwota, którą można dorobić, zmniejszyła się o prawie 400 zł.
Oferty pracy powiat wysokomazowiecki

PUP: Najnowsze oferty pracy z dn. 27.08.2020 r.

0
Praca czeka na Ciebie. Poniżej prezentujemy najnowsze oferty pracy z Powiatowego Urzędu Pracy w Wysokiem Mazowieckiem, aktualne na dzień 27 sierpnia 2020 roku.

50 mln zł do rozdania dla firm na poprawę bezpieczeństwa w pracy

0
Już tylko do 31 sierpnia pracodawcy mogą składać wnioski o dofinansowanie projektów, które poprawią bezpieczeństwo podczas zatrudnienia oraz zmniejszą niekorzystne oddziaływanie szkodliwych czynników w pracy. Chcąc skorzystać z dotacji należy pospieszyć się ze złożeniem wniosku.

Nawet te firmy, które nie otrzymały zwrotu nadpłat teraz skorzystają ze zwolnienia z opłacania...

0
Zakład Ubezpieczeń Społecznych ponownie rozpatrzy wnioski o zwolnienie ze składek tych firm, których nadpłaty lub wpłaty zostały zaliczone na poczet składek podlegających zwolnieniu. Przepisy w tej sprawie, które w czwartek opublikowano w Dzienniku Ustaw, wejdą w życie 20 września. Z nowych przepisów skorzysta nawet 800 tys. firm.

Ostatni moment na złożenie wniosku o dodatek solidarnościowy

0
Tylko do końca sierpnia osoby, które straciły pracę z powodu koronawirusa mogą ubiegać się o 1400 zł dodatku solidarnościowego. W województwie podlaskim dodatek solidarnościowy otrzymało dotychczas 5,6 tys. osób na kwotę niemal 7,5 mln zł. W całym kraju wartość wypłaconego dodatku solidarnościowego sięgnęła prawie 260 mln zł.