16.1 C
Wysokie Mazowieckie
sobota, 19 września 2020

Policjanci zatrzymali 38-latka. Podczas przeszukania domu znaleźli narkotyki

0
Policjanci z wydziału kryminalnego zatrzymali 38-letniego mężczyznę podejrzanego o posiadanie środków odurzających. W jego domu policjanci zabezpieczyli woreczki z amfetaminą. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Światowy Dzień Sybiraka w Gminie Czyżew [foto]

0
W Czyżewie odbyły się uroczyste obchody „Światowego Dnia Sybiraka”. Z tej okazji delegacje władz rządowych i samorządowych złożyły kwiaty pod pomnikiem-wagonem, poświęconym pamięci Sybiraków, który znajduje się przy Muzeum Ziemi Czyżewskiej.

Konkurs: Opieka wytchnieniowa dla członków rodzin lub opiekunów osób z niepełnosprawnością

0
Organizacje pozarządowe mogą wnioskować o wsparcie finansowane na realizację usług opieki wytchnieniowej dla członków rodzin i opiekunów osób z niepełnosprawnością. Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej ogłosiło start nowego programu.
Oferty pracy powiat wysokomazowiecki

PUP: Najnowsze oferty pracy z dn. 17.09.2020 r.

0
Praca czeka na Ciebie. Poniżej prezentujemy najnowsze oferty pracy z Powiatowego Urzędu Pracy w Wysokiem Mazowieckiem, aktualne na dzień 17 września 2020 roku.

Będą nowe znaki drogowe. Zobacz ich wygląd

0
Ministerstwo Infrastruktury rozpoczęło prace legislacyjne nad nowelizacją rozporządzeń w sprawie znaków i sygnałów drogowych oraz w sprawie szczegółowych warunków technicznych dla znaków i sygnałów drogowych oraz urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego i warunków ich umieszczania na drogach.

27 nowych zachorowań na koronawirusa w regionie

0
Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny poinformowali o 27 kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych.

Darmowe sadzonki drzew od leśników

0
Nadleśnictwo Rudka zaprasza do udziału w ogólnopolskiej akcji społecznej pod nazwą „SADZIMY”, która odbędzie się 18 września.

Syreny zawyją w rocznicę sowieckiej agresji na Polskę

0
Podobnie jak w przypadku innych wydarzeń istotnych dla historii Polski, tak i teraz zawyją syreny alarmowe. 81 lat temu miała miejsce agresja sowiecka na nasz kraj.

Aleksandra Szczudło prezesem podlaskich struktur Solidarnej Polski

0
Wywodząca się z Ciechanowca posłanka Aleksandra Szczudło została wybrana prezesem Zarządu podlaskich struktur Solidarnej Polski.

Duńska innowacja w Staszicu

0
Dania, kraj ludzi punktualnych, spełnionych zawodowo i zawsze uśmiechniętych, jest ojczyzną kolejnego partnera Zespołu Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Wysokiem Mazowieckiem.