14.5 C
Wysokie Mazowieckie
poniedziałek, 28 września 2020

Mężczyzna poszukiwany przez sąd zatrzymany

0
Policjanci zatrzymali mężczyznę poszukiwanego przez wymiar sprawiedliwości. Czujność funkcjonariuszy przyniosła pozytywne efekty, a 48-latek nie uniknie już zasądzonej kary.

W województwie podlaskim 120 osób straciło prawo do chorobowego

0
Białostocki ZUS zakwestionował świadczenia chorobowe na 177 tys. złotych. Taką kwotę w wyniku kontroli wykorzystywania zwolnień lekarskich, a także orzekania o czasowej niezdolności do pracy po dwóch kwartałach tego roku muszą zwrócić ci, którzy podczas choroby nie stosowali się do zaleceń lekarza, a także ci, którzy mimo tego, że byli już zdrowi, chcieli przebywać na chorobowym.

9 nowych przypadków COVID-19 w powiecie

0
Wojewoda Podlaski i Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny przekazały informację o kolejnych 54 przypadkach zakażena koronawirusem w województwie.

Tragiczna śmierć policjanta. Biegli ustalili sprawcę wypadku

0
Policjant, który zginął w wypadku w miejscowości Szepietowo-Żaki, był sprawcą tego tragicznego zdarzenia. Tak ustalili biegli w zakończonym niedawno postępowaniu.

Nowe osiedle „Przy stadionie”. Rozpoczęcie inwestycji jeszcze w tym roku?

0
Być może jeszcze w tym roku w Wysokiem Mazowieckiem ruszy budowa nowego osiedla „Przy stadionie”. Inwestorem jest spółdzielnia mieszkaniowa. Docelowo zaplanowano cztery bloki. Aktualnie zapędy spółdzielni zahamowały jednak problemy natury formalnej. Chodzi głównie o dostęp do drogi publicznej, który jest wymagany w celu otrzymania pozwolenia na budowę.
Oferty pracy powiat wysokomazowiecki

PUP: Najnowsze oferty pracy z dn. 24.09.2020 r.

0
Praca czeka na Ciebie. Poniżej prezentujemy najnowsze oferty pracy z Powiatowego Urzędu Pracy w Wysokiem Mazowieckiem, aktualne na dzień 24 września 2020 roku.

4 nowe przypadków COVID-19 w powiecie wysokomazowieckim

0
Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują o trzydziestu ośmiu kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie. potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych.

Koronawirus w szpitalu. Wstrzymano przyjęcia pacjentów

0
Oddział Chorób Wewnętrznych mieszczący się w budynku wysokomazowieckiego szpitala wstrzymał czasowo przyjęcia na oddział. Powodem takiej decyzji jest potwierdzenia zakażenia koronawirusem u dwóch osób z personelu medycznego.

Jedynie co piąty mieszkaniec województwa podlaskiego pobrał bon turystyczny

0
Już po wakacjach, a bo turystyczny nadal działa. Wart pomyśleć o wykorzystaniu go w inny sposób, niż wyjazd wakacyjny. W województwie podlaskim nie cieszy się on zbyt dużym powodzeniem, więc przypominamy, do kiedy możemy z niego skorzystać.

Oszustwo na „amerykańskiego żołnierza”. Kobieta straciła 29 tys. euro

0
Wysokomazowiecka policja informuje o przypadku oszustwa „na amerykańskiego żołnierza”. Mieszkanka naszego powiatu straciła 29 tys. euro. To przykład na to, że z pozoru niewinna rozmowa może przerodzić się w niebezpieczne oszustwo.