Rodzice chorego na SMA Michasia Boguckiego cały czas zbierają pieniądze na najdroższy lek świata. W pomoc zaangażował się m.in. Caritas. Można pomóc, wysyłając SMS. Zobaczcie krótki film, w którym rodzice proszą o pomoc.

– „Chcielibyśmy wam bardzo serdecznie podziękować za pomoc i okazane wsparcie. Dzięki wam wiemy, że nie jesteśmy sami w tej walce.” – mówi w materiale filmowym mama Michasia. – „Chcielibyśmy jeszcze raz poprosić was o pomoc. Nie stać nas nawet na zrobienie jednego profesjonalnego banera, ponieważ każdą naszą złotówkę przeznaczamy na leczenie naszego synka. Dlatego w imieniu Michasia chcielibyśmy zaprosić was do zrobienia prostej rzeczy. Wystarczy baner i spray. Proszę was, powieście go w swoich miejscowościach, miejscach publicznych, szkołach, ulicach, gdzie tylko możecie. Zróbmy to razem, niech dowie się o nas cała Polska.”

Aby pomóc, wystarczy wysłać SMS-a o treści LEK na numer 72052 (koszt: 2,46 zł z VAT). Środki z tych SMS-ów trafią na konto Caritas, a dalej zostaną przekazane na rzecz małego Michasia Boguckiego. Nie bądźmy obojętni!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj