Fot. Unia Ciechanowiec

Za nami derby powiatu wysokomazowieckiego w klasie okręgowej piłki nożnej. Orlęta Czyżew ograły na stadionie w Ciechanowcu miejscową Unię 4:1.

Ekipa z Czyżewa dość szybko otrząsnęła się po domowej porażce z Czarnymi Czarna Białostocka. Dziś w derbach powiatu wysokomazowieckiego zespół z Czyżewa wyraźnie zdominował rywali z Ciechanowca pokonując ich 4:1. Spotkanie odbyło się na stadionie Unii Ciechanowiec.

Orlęta Czyżew wszystkie cztery bramki zdobyły w pierwszej połowie. Na listę strzelców wpisywali się kolejno Kamil Adamczyk, Bartek Marciniak, Marcin Sierota i Piotr Milankiewicz. Gospodarze zdobyli bramkę honorową w samej końcówce spotkania, po rzucie wolnym.

Po dzisiejszym zwycięstwie drużyna z Czyżewa wskoczyła na 6. miejsce w ligowej tabeli. Na swoim koncie ma 13 punktów, 14 bramek zdobytych i 13 straconych. Unia Ciechanowiec spadła natomiast na 13. miejsce. Na swoim koncie ma 9 punktów, 7 bramek zdobytych i 19 straconych. Liderem jest Puszcza Hajnówka, która wygrała wszystkie osiem rozegranych meczów.

W kolejnym spotkaniu ligowym Orlęta podejmą 20 września u siebie Korę Korycin, a Unia dzień wcześniej zmierzy się na wyjeździe z Narwią Choroszcz.

Dziś na innym boisku znajdującym się na terenie powiatu wysokomazowieckiego, odbył się mecz w ramach 8. kolejki podlaskiej IV ligi. W Szepietowie miejscowa Sparta przegrała z Promieniem Mońki 0:3 i nadal znajduje się na ostatnim miejscu w ligowej tabeli.

W kolejnym spotkaniu ekipa z Szepietowa 19 września zmierzy się na wyjeździe z Orłem Kolno.

Fot. Unia Ciechanowiec

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj