Policjanci z Bielska Podlaskiego opublikowali zdjęcie mężczyzny, który może mieć związek z zaginięciem 14-letniej Roksany Guzowskiej.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Bielsku Podlaskim proszą o pomoc w ustaleniu personaliów mężczyzny, który może mieć związek z zaginięciem 14-letniej Roksany Guzowskiej. Dziewczyna ostatni raz miała kontakt z rodziną 7 września około godziny 8:15.

Z ustaleń śledczych wynika, że dziewczyna dotarła pociągiem do Bolesławca, gdzie na stacji spotkała się z nieznanym mężczyzną.

Zaginiona Roksana Guzowska

lat 14, zam. Bielsk Podlaski

Rysopis:

  • wzrost około 168 cm
  • waga około 55 kg
  • oczy piwne
  • włosy długie proste
  • naturalny kolor ciemny blond
  • obecnie może być brunetką

Osoby, które rozpoznają mężczyznę na zdjęciu albo mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu 14-latki, proszone są o kontakt z KPP w Bielsku Podlaskim pod numerem telefonu 47 7125 212 lub 112.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Bielsku Podlaskim poszukują 14-letniej Roksany Guzowskiej. Dziewczyna ostatni raz miała kontakt z rodziną 7 września około godziny 8.15. zaginiona może przebywać w zachodnich rejonach Polski, okolice Bolesławca bądź Zgorzelca.

Zaginiona Roksana Guzowska lat 14, zam. Bielsk Podlaski. Rysopis: wzrost około 168 cm, waga około 55 kg, oczy piwne, włosy długie proste, naturalny kolor ciemny blond, obecnie może być brunetką. Prosimy wszystkie osoby, które widziały zaginioną lub mogą pomóc w ustaleniu miejsca jej pobytu o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Bielsku Podlaskim tel. 47 7125 212 lub pod numerem 112.

Aktualizacja, 12.09.2020 r., godz. 12:00

Policja odnalazła poszukiwaną od poniedziałku 14-letnią Roksanę. Nastolatka odnalazła się w nocy z piątku na sobotę w piwnicach ruin budynku znajdującego się w lesie.

– „Z informacji jakie posiadamy wynika, że zmieniała swój wygląd, aby uniknąć rozpoznania i zmylić policjantów. W tej chwili ustalamy dalsze szczegóły, a śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w w Bielsku Podlaskim.” – poinformował Marcin Gawryluk z zespołu prasowego podlaskiej policji.

Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę, który miał związek ze zniknięciem Roksany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj