Międzynarodowy Wyścig Kolarski o Puchar MON

Przed nami kolejna impreza rowerowa w Wysokiem Mazowieckiem. Tym razem 50 kolarzy będzie miało do pokonania w jak najkrótszym czasie 100-kilometeową trasę. Zachęcamy do kibicowania!

Klub Rowerowy Łabędź w Wysokiem Mazowieckiem zaprasza do kibicowania zawodnikom rywalizującym w imprezie rowerowej o nazwie „Wysokomazowiecka 100-tka”. Zawody odbędą się w najbliższą sobotę, 12 września.

Głównym celem zawodów jest przejechanie po wyznaczonej trasie dystansu 100 km w jak najkrótszym czasie. Organizatorzy przyjęli 50 zgłoszeń od miłośników kolarstwa z terenu całego kraju. Zawodnicy ruszą na trasę o godzinie 9:00. Trasa Wysokomazowieckiej 100-tki wiedzie drogami miasta i gminy Wysokie Mazowieckie, a także gminy Kulesze Kościelne.

Trasa Wysokomazowieckiej 100-tki: Wysokie Mazowieckie – Gołasze Puszcza – Gołasze Mościckie – Kulesze Kościelne – Czarnowo Biki – Gołasze Mościckie – Osipy Lepertowizna – Wysokie Mazowieckie.

Na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody, a dla wszystkich uczestników organizatorzy przygotowali dyplomy i pamiątkowe medale. Biuro zawodów będzie mieściło się w Miejskim Zespole Szkół w Wysokiem Mazowieckiem. Organizatorzy zapewniają posiłek regeneracyjny i napoje chłodzące.

Prezentacja zawodników i odprawa do startu odbędą się o godzinie 8:30 na placu przed Urzędem Miasta Wysokie Mazowieckie, przy ul. Ludowej 15.

Imprezie patronują: Burmistrz Miasta Wysokie Mazowieckie, Podlaski Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Białymstoku oraz Zakład Wodociągów Kanalizacji i Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Wysokiem Mazowieckiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj