Trzy propozycje filmowe znajdują się obecnie w ofercie wysokomazowieckiego kina.

Prezentujemy repertuar kina WARS w Wysokiem Mazowieckiem w okresie od dziś (9 września) do kolejnej środy (16 września). W sumie w tym czasie wyświetlane będą trzy tytuły.

Jeszcze tylko dziś i jutro emitowana będzie komedia pt. Pojedynek na głosy”. To cudowna, pełna humoru i wzruszeń opowieść inspirowana prawdziwą przyjaźnią. Film pełen dobrej energii i muzycznych przebojów, w reżyserii twórcy komediowego hitu „Goło i wesoło” – Petera Cattaneo. Amatorski kobiecy zespół wspiera się na co dzień i w trudnych chwilach, zgodnie z myślą, że „piosenka jest dobra na wszystko”. Na jego czele stoją: zasadnicza i uzależniona od telezakupów Kate (Kristin Scott Thomas) oraz zbuntowana i rozrywkowa Lisa (Sharon Horgan). Obie mają zupełnie różne pomysły na repertuar i rywalizują o sympatię śpiewających koleżanek.

Dziś na ekran wysokomazowieckiego kina wchodzi polski film biograficzny pt. “Zieja”. Lata 70-te. Major SB chce “kupić” naiwnego księdza Zieję i zrobić z niego agenta, który skompromituje opozycję. Przesłuchania księdza stają się naturalnym pretekstem do wędrówki przez historię Polski wieku dwudziestego – od wojny bolszewickiej 1920 roku, przez II wojnę światową, aż do czasów współczesnych. Okazuje się, że naiwny ksiądz Zieja to mądry buntownik. Nie godził się na świat, w którym żył. Wyprzedzał swoją epokę.

Nowością będzie film familijny pt. “Pettson i Findus – wielka wyprowadzka”. Film ten jest zabawną i mądrą opowieścią o jednym z największych życiowych wyzwań – o dorastaniu i zmianach, jakie się z nim wiążą zarówno dla dziecka, jak i jego opiekuna. Żywiołowy Findus pewnego ranka odkrywa, że nie mieści się w swoim dotychczasowym łóżku. Daje to początek następującym po sobie zmianom: najpierw Findus potrzebuje nowego łóżka, potem coraz więcej swojej przestrzeni, aż w końcu… chce się wyprowadzić! Idealnym rozwiązaniem wydaje się przeprowadzka do wybudowanego specjalnie przez Pettsona domku zabaw. Ale chodzący swoimi ścieżkami Findus wyobraża sobie swoją przeprowadzkę zupełnie inaczej. Jak potoczą się losy tej dwójki lubianych przez dzieci bohaterów? 

Kino WARS – Repertuar projekcji filmowych na najbliższy tydzień:

TytułData projekcjiOd lat
Pojedynek na głosy9.09.2020, godz. 17:00
10.09.2020, godz. 20:00
15
Zieja9 i 11.09.2020, godz. 20:00
10 i 12-16.09.2020, godz. 17:00
15
Pettson i Findus – wielka wyprowadzka12-13.09.2020, godz. 14:00B/O

Bilet normalny na seans 2D kosztuje 16 złotych, ulgowy 13 złotych, natomiast bilet grupowy – 11 złotych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj