Trzy propozycje filmowe znajdują się obecnie w ofercie wysokomazowieckiego kina.

Prezentujemy repertuar kina WARS w Wysokiem Mazowieckiem w okresie od dziś (2 września) do kolejnej środy (9 września). W sumie w tym czasie wyświetlane będą trzy tytuły.

Jeszcze do piątku emitowany będzie film historyczny pt. “Kurier”. Jego samotna misja miała zdecydować o losach Polski i II wojny światowej. Ścigany przez wszystkie wrogie wywiady, w środku nocy przerzucony z hotelu Savoy do Żabna, spotyka ludzi, którzy na zawsze zmieniają jego życie.

Dziś na ekran wysokomazowieckiego kina wchodzi komedia “Włoskie wakacje”. Malownicza wioska w Toskanii, lokalne wino, najlepsze risotto i włoskie słońce, które zmienia wszystko. Czy można wyobrazić sobie lepsze miejsce? Robert i jego syn Jack od lat utrzymują kontakt raczej sporadycznie, a jedną z niewielu łączących ich rzeczy jest rodzinna willa w Toskanii. Kiedy Jack wpada w finansowe tarapaty, postanawia odezwać się do ojca i namówić go do sprzedaży domu. Obaj chcą jak najszybciej załatwić sprawę, podpisać odpowiednie papiery i wrócić do swojego londyńskiego życia. Wszystko jednak komplikuje się, gdy na miejscu zamiast pięknego domu, który zapamiętali, zastają kompletną ruinę.

Nowością będzie też animacja dla dzieci pt. “Samsam”. Studio, które stworzyło Minionki, przedstawia przezabawne i pełne akcji przygody najmniejszego superbohatera galaktyki. „Samsam” to nowe dzieło producentów „Chłopca i wilka” oraz oscarowych animacji „Trio z Belleville” i „Ernest i Celestyna”, będące kinową wersją serialu, który również w Polsce zdobył dużą popularność. Dołącz do Samsama i jego fantastycznych przyjaciół. Zwiedzaj kosmos i sięgnij gwiazd w poszukiwaniu zaginionej supermocy. Być może odkryjesz nową planetę lub dotrzesz tam, dokąd nie dotarł jeszcze żaden dzieciak.

Kino WARS – Repertuar projekcji filmowych na najbliższy tydzień:

TytułData projekcjiOd lat
Kurier2 i 4.09.2020, godz. 17:00
3.09.2020, godz. 20:00
15
Włoskie wakacje2, 4 i 6.09.2020, godz. 20:00
3 i 5.09.2020, godz. 17:00
15
Samsam5 i 6.09.2020, godz. 14:00B/O

Bilet normalny na seans 2D kosztuje 16 złotych, ulgowy 13 złotych, natomiast bilet grupowy – 11 złotych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj