Pyszne jedzenie, mnóstwo atrakcji dla dzieci, licytacje, dobra muzyka. Charytatywny piknik w Wysokiem Mazowieckiem dla Michasia cieszył się sporym powodzeniem. Zebrano ponad 27 tysięcy złotych na leczenie chłopca.

Dzisiaj, 16 sierpnia w Wysokiem Mazowieckiem mieszkańcy miasta oraz okolicznych miejscowości mogli po raz kolejny wspomóc Michasia Boguckiego, który choruje na rdzeniowy zanik mięśni. Plac za Miejskim Ośrodkiem Kultury nieustannie był wypełniony ludźmi o dobrych sercach.

Już od godziny 11:00 każdy, kto przybył na piknik mógł skosztować swojskiego jedzenia, czy przysmaków z grilla. Całą imprezę prowadził DJ Tiger. Na scenie pojawiły się także zespoły: Love Story, Capital, Diadem, Magnum oraz Szymon Jaźwiński z zespołem. W przerwach pomiędzy występami odbywały się licytacje przedmiotów podarowanych przez sponsorów na rzecz Michałka.

Na najmłodszych czekała cała moc atrakcji. Dmuchana zjeżdżalnia, klocki, kolorowanki, gry sprawnościowe oraz planszowe – to tylko niektóre z nich. Poza tym można było spotkać bohaterów ulubionych bajek: Kicię Kocię, Maszę i Niedźwiedzia oraz Myszkę Mickey i Minnie.

Dzięki OSP Wysokie Mazowieckie każdy mógł z bliska obejrzeć wóz strażacki czy ochłodzić się w ten gorący dzień w kurtynie wodnej. Poza tym można było poznać członków Stowarzyszenia GRH im. Brygady Kawalerii “Plis”. Pasjonaci, którzy tworzą grupę rekonstrukcyjną, chętnie zapoznawali zainteresowanych z mundurami oraz wyposażeniem kawalerzystów.

Dzięki zaangażowaniu organizatorów oraz szczodrym sercom lokalnej społeczności, na rzecz Michasia Boguckiego udało się zebrać dokładnie 27 tys. 570 zł 91 gr i 120 €.

Każdy, kto chce wspomóc Michałka, może to zrobić w każdej chwili, wpłacając datek na stronie zbiórki, bądź biorąc udział w licytacjach na rzecz Michałka. Spieszmy się, bo kwota do zebrania jest ogromna, a dla małego wojownika liczy się każdy dzień.

Tymczasem zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć oraz materiału video z dzisiejszego pikniku charytatywnego w Wysokiem Mazowieckiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj