Swojskie jedzenie, loteria fantowa, wóz strażacki, grill, atrakcje dla dzieci i dobra muzyka – to recepta na udany rodzinny piknik charytatywny. Taki odbył się w Kozarzach i dedykowany był 9-miesięcznemu Michasiowi, który zmaga się z rdzeniowym zanikiem mięśni (SMA). Dzięki akcji udało się zebrać ponad 15 tys. zł!

Mieszkańcy powiatu wysokomazowieckiego i okolic kolejny raz mogli okazać serce i wesprzeć 9-miesięcznego Michasia Boguckiego i jego rodzinę, która zbiera pieniądze na jego leczenie. Wszystko za sprawą pikniku charytatywnego, który odbył się dziś przy remizie w Kozarzach (gm. Ciechanowiec). Miejsce było nieprzypadkowe, bowiem właśnie z tej miejscowości pochodzi mama chłopca.

Od godziny 13:00 plac przy remizie zapełniał się dziećmi, ich rodzicami, dziadkami i znajomymi. Wszyscy bawili się doskonale, bo pogoda dopisała.

Podczas pikniku każdy mógł skosztować swojskiego jedzenia, a także potraw z grilla. Odbyła się też loteria fantowa, pokaz wozu strażackiego oraz pokaz ratownictwa drogowego w wykonaniu OSP w Ciechanowcu. Było też wiele atrakcji dla dzieci, w tym dmuchana zjeżdżalnia, trampolina oraz przejażdżki motocyklami. Wszystko przy dobrej muzyce.

Dzięki zaangażowaniu lokalnej społeczności, na rzerz Michasia Boguckiego udało się zebrać dokładnie 15 tys. 616 zł 02 gr.

Każdy, kto chce wspomóc Michałka, może to zrobić w każdej chwili, wpłacając datek na stronie zbiórki, bądź biorąc udział w licytacjach na rzecz Michałka. Spieszmy się, bo kwota do zebrania jest ogromna, a dla małego wojownika liczy się każdy dzień.

Tymczasem zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć oraz materiału video z dzisiejszego pikniku charytatywnego w Kozarzach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj