Czyżew zbiórka charytatywna

Swojskie jedzenie, loteria fantowa, wóz strażacki, grill, atrakcje dla dzieci i dobra muzyka – to wszystko czeka na uczestników pikniku charytatywnego w Kozarzach. Dochód z imprezy zostanie przekazany na rzecz 9-miesięcznego Michasia, który zmaga się z rdzeniowym zanikiem mięśni (SMA).

Na terenie naszego powiatu odbędzie się kolejna impreza charytatywna na rzecz 9-miesięcznego Michasia Boguckiego z miejscowości Nur, który walczy z SMA. Tym razem będzie to piknik charytatywny, który odbędzie się 9 sierpnia w godzinach 13:00 – 20:00 przy remizie w Kozarzach (gm. Ciechanowiec).

Podczas pikniku każdy będzie mógł skosztować swojskiego jedzenia, a także potraw z grilla. Odbędzie się też loteria fantowa, pokaz wozu strażackiego oraz wiele atrakcji dla dzieci. Wszystko przy dobrej muzyce. Co najważniejsze, cały dochód z imprezy zostanie przekazany na leczenie Michasia. Warto dodać, że podczas pikniku zbierane będą także nakrętki.

Przypomnijmy, że to nie pierwsza na terenie powiatu wysokomazowieckiego akcja na rzecz chłopca. 26 lipca w Czyżewie miał miejsce pokaz zabytkowych aut. Głównym celem tego spotkania była zbiórka pieniędzy na leczenie Michasia.

Każdy, kto chce wspomóc Michałka, może to zrobić już teraz, wpłacając datek na stronie zbiórki, bądź biorąc udział w licytacjach na rzecz Michałka. Spieszmy się, bo kwota do zebrania jest ogromna, a dla małego wojownika liczy się każdy dzień.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj