Trzy propozycje filmowe znajdują się obecnie w ofercie wysokomazowieckiego kina.

Prezentujemy repertuar kina WARS w Wysokiem Mazowieckiem w okresie od dziś (29 lipca) do kolejnej środy (5 sierpnia). W sumie w tym czasie wyświetlane będą trzy tytuły.

Wciąż wyświetlany jest film familijny “Czworo dzieci i Coś”. Alice i David właśnie zamierzają wziąć ślub i zabierają czwórkę dzieci na wspólny wyjazd, by im o tym powiedzieć. Nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie to, że dzieci niekoniecznie za sobą przepadają. Róża uwielbia czytać a jej młodszy brat Robert to nieco gapowaty wrażliwiec. Oboje woleliby trochę spokoju, ale starsza “przyszywana” siostra Psujka ciągle im przeszkadza. Jedyną osobą, która łączy tę skłóconą trójkę jest Magdalenka, młodsza córeczka Alice. Pierwsze wspólne wakacje zapowiadają się jako ciąg kłótni i nieporozumień, aż do dnia pikniku, kiedy dzieci znajdują na plaży magiczne i bardzo zrzędliwe…COŚ. Piaskoludek – bo tak się nazywa zabawna kudłata istota – ma niezwykłą moc spełniania życzeń. Zasada jest taka: jedno życzenie dziennie. Piaskoludek je spełni, ale tylko do zachodu słońca. Nieoczekiwanie na ich drodze staje czarny charakter – Tristan, który odkrywa sekret dzieci i chce zdobyć Piaskoludka na własność…

Dalej można również obejrzeć romans “Coś się kończy, coś zaczyna”. Daphne rzuca pracę, rozstaje się z chłopakiem, przeprowadza do siostry i chce zmienić coś w swoim życiu: postanawia odpocząć od związków. Jednak kiedy na jednej imprezie poznaje Jacka i Franka, i zaczyna spotykać się z nimi jednocześnie, jej plan rozpływa się w powietrzu.

Ostatnią propozycją filmową na nadchodzący tydzień jest muzyczny melodramat “Na topie”. Jesteśmy w samym centrum błyszczącego, gwiazdorskiego muzycznego świata. Grace Davis (Tracee Ellis Ross) to supergwiazda, której talent (i ego) osiągnęły szczyty. Maggie (Dakota Johnson) to przepracowana osobista asystentka Grace. Jest kimś w rodzaju „dziewczynki na posyłki”, nie porzuciła jednak dziecięcego marzenia o produkowaniu muzyki. Kiedy menadżer Grace (w tej roli Ice Cube) daje jej propozycję, która mogłaby zmienić kurs jej kariery, Maggie i Grace łączą szyki, planując coś, co zmieni ich życie na zawsze.

Kino WARS – Repertuar projekcji filmowych na najbliższy tydzień:

TytułData projekcjiOd lat
Czworo dzieci i Coś1-2.08.2020, godz. 14:007
Coś się kończy, coś zaczyna29 i 31.07.2020, godz. 20:00
30.07.2020, godz. 17:00
15
Na topie29, 31.07.2020 i 02.08.2020, godz. 17:00
30.07.2020 i 01.08.2020, godz. 20:00
13

Bilet normalny na seans 2D kosztuje 16 złotych, ulgowy 13 złotych, natomiast bilet grupowy – 11 złotych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj