Fot. Facebook

Już w najbliższą niedzielę nad zalewem miejskim w Czyżewie odbędzie się charytatywna impreza dla małego Michałka, który walczy z SMA. Na “Weekend z Clarksonem” zapraszają znani z Youtube’a Szwagry.

Michaś Bogucki ma 9 miesięcy i pochodzi z miejscowości Nur, w województwie mazowieckim. Jak relacjonują rodzice chłopca, nie od początku było wiadomo, że chłopczyk choruje.

-“Zaczęło się od zapalenia płuc. Właśnie wtedy pojawiły się pierwsze niepokojące objawy – Michałek zaczął słabnąć. To, co dotychczas było naturalne – przekręcanie się z plecków na brzuch, poruszanie nogami, stało się niemożliwe. Zrzucaliśmy to na chorobę, przekonani, że każde dziecko inaczej przechodzi infekcję. Mieliśmy nadzieję, że leczenie poprawi jego sprawność i wszystko wróci do normy. Lekarze powtarzali, że Michałek jest bardziej leniwy, że być może rozwija się inaczej niż pozostałe dzieci. Przypuszczeń było wiele, a przez pandemię byliśmy skazani na domysły i teleporady, przez co nie mieliśmy okazji skonsultować dokładnie naszego przypadku. ” – możemy przeczytać na stronie zbiórki dla Michałka.

Rodzica chłopca prowadzą nierówny wyścig z czasem i z chorobą, która odbiera ich synkowi coraz więcej sił. Medycyna daje szansę, ale niestety ratunek kosztuje fortunę.

Firma Garaż Clarkson z Andrzejewa organizuje akcję charytatywną, której celem jest zbiórka pieniędzy na leczenie Michasia.
Już w najbliższą niedzielę, 26 lipca, w godzinach od 12:00 do 18:00 na terenie zalewu w Czyżewie wystawione będą zabytkowe auta, do których będzie można wsiąść, zrobić sobie zdjęcie, a nawet się przejechać.

Na imprezę zapraszają znani z Youtube’a Szwagry.

Każdy, kto chce wspomóc Michałka, może to zrobić już teraz, wpłacając datek na stronie zbiórki, bądź biorąc udział w licytacjach na rzecz Michałka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj