Spływ Ciechanowiec
Fot. Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno - Artystycznych „Harmonia”

Dzielnicowi z Posterunku Policji w Ciechanowcu coraz częściej patrolują zbiorniki wodne na terenie miasta i gminy, które niejednokrotnie są ulubionym miejscem letnich zabaw oraz wypoczynku dzieci i młodzieży. W ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”, czuwali nad bezpieczeństwem uczestników spływu kajakowego.

W ubiegły wtorek, 21 lipca, odbył się mini spływ kajakowo-rowerowy “Kajakiem po Nurcu” w ramach cyklu “Ciechanowiec dla Jana Pawła II”, realizowanego przy wsparciu Fundacji Okno Na Wschód, w ramach projektu FIO-Podlaskie Lokalnie.

W ramach wydarzenia mieszkańcy Ciechanowca i okolic mogli za darmo skorzystać z kajaków oraz rowerków wodnych i aktywnie spędzić czas, delektując się urokami naszego zalewu oraz rzeki nurzec. Wydarzenie było wspierane przez ciechanowieckich policjantów w ramach ogólnopolskich akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”.

Dzielnicowi z Posterunku Policji w Ciechanowcu regularnie patrolują tereny wokół zbiorników wodnych sprawdzając, czy nie przebywają tam dzieci bez nadzoru dorosłych. Funkcjonariusze rozmawiają z napotkanymi osobami o podstawowych zasadach bezpieczeństwa w czasie letniego wypoczynku. Ostrzegają najmłodszych przed różnymi zagrożeniami oraz informują o sposobie ich unikania, a także radzenia sobie w trudnych sytuacjach.

Fot. Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno – Artystycznych „Harmonia”/KPP w Wysokiem Mazowieckiem

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj