MKS Ruch Wysokie Mazowieckie pewnie awansował do półfinału Okręgowego Pucharu Polski wysoko pokonując zawodników z Sokół 1946 Sokółka. W półfinale Ruch zmierzy się z ŁKS 1926 Łomżą.

Wynikiem 7:1 Ruch Wysokie Mazowieckie pokonał wczoraj (21 lipca) gospodarzy z Sokółki. Klub z Wysokiego Mazowieckiego rozpoczął mecz w składzie: Osuch, Porębski, Stankiewicz, Kujawa, Kuriata, Hryszko, Samluk, Domański, Mackiewicz, Jackiewicz, Grochowski.

W 18 minucie po podaniu Jackiewicza pierwszą bramkę dla Ruchu zdobył Mackiewicz. Kolejnego gola dla zespołu z Wysokiego Mazowieckiego zdobył Jackiewicz, który w 30 minucie spotkania po podaniu Domańskiego umieścił piłkę w bramce rywali. Dwie minuty później celnością wykazał się Grochowski, który zdobył bramkę na 3:0 dla Ruchu.

W drugiej połowie spotkania walkę rozpoczął klub z Sokółki. W 50 minucie gospodarze zdobyli swoją pierwszą bramkę w tym meczu. W 58. minucie na koncie Ruchu pojawił się kolejny punkt, tym razem dzięki bramce samobójczej zawodnika z Sokółki. Po kolejnych 10 minutach po podaniu Mackiewicza bramkę dla Ruchu zdobył Kozłowski. Ale na tym zawodnicy Ruchu nie spoczęli. Już w 75 minucie spotkania po podaniu Kozłowskiego piątą bramkę dla zespołu, a swoją drugą w tym meczu zdobył Jackiewicz.  Na 4 minuty przed końcowym gwizdkiem po podaniu Kurczaka bramkę dla Ruchu zdobył Kozłowski. Mecz zakończył się wynikiem 7:1 dla Ruchu Wysokie Mazowieckie.

Tym samym Ruch awansował do półfinału Okręgowego Pucharu Polski. Już w najbliższą sobotę o godzinie 17:00 (25 lipca) klub z Wysokiego Mazowieckiego zmierzy się z ŁKS 1926 Łomżą w półfinale. Spotkanie będzie rozegrane w Łomży. W drugim meczu półfinałowym Olimpia Zambrów zmierzy się z KS Michałowo.