Fot. Urząd Gminy Sokoły

Mimo trwającej pandemii i panującego reżimu sanitarnego Centrum Kulturalno-Biblioteczne w Sokołach zorganizowało grupowe zajęcia wakacyjne dla dzieci. Wszystko z zachowaniem odpowiednich środków bezpieczeństwa.

W ubiegłym tygodniu od 13 do 17 lipca Centrum Kulturalno-Biblioteczne w Sokołach prowadziło „Letnie Zajęcia” dla dzieci. W programie znalazły się m.in. warsztaty plecionkarskie, zajęcia plastyczne, zadania integracyjne i ruchowo-sportowe oraz “Wakacje z książką”.

Dzieci zapoznawały się z książkami z serii „Bezpieczna książeczka. Przygody Fenka. Wartości i cechy”.a następnie w ramach zajęć plastycznych wykonywały prace różnymi technikami: rysowanie, malowanie, wydzieranki prace dotyczące bohaterów czytanych książek oraz tematyki w nich poruszanej.

Uczestnicy „Letnich zajęć” wzięli udział w „Warsztatach plecionkarskich” przeprowadzonych przez Warsztaty Terapii Zajęciowej nr 2 w Starych Raciborach dofinansowanych przez Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego.

Ze względu na obecną sytuację zajęcia obyły się w zmniejszonym składzie i odpowiednim reżimie sanitarnym.

Organizatorzy zachęcają do zapisów na kolejne cykle w terminach: 10-14.08.2020 oraz 17-21.08.2020 pod numerem telefonu 519 150 180.

Fot. Urząd Gminy Sokoły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj