Sześć propozycji filmowych znajduje się obecnie w ofercie wysokomazowieckiego kina.

Prezentujemy repertuar kina WARS w Wysokiem Mazowieckiem w okresie od dziś (15 lipca) do kolejnej środy (22 lipca). W sumie w tym czasie wyświetlanych będzie sześć tytułów.

Jeszcze tylko dziś w wysokomazowieckim kinie można zobaczyć film “Nasze miejsce na ziemi”. Znakomity reżyser John Chester wraz z żoną Molly muszą opuścić swoje małe mieszkanko w Los Angeles. Wszystko za sprawą ukochanego psa Todda, którego szczekanie drażni sąsiadów. Chesterowie traktują swoje wygnanie jako pretekst do realizacji marzenia o własnej farmie funkcjonującej w zgodzie z prawami natury. 80 hektarów ziemi w upalnej Kalifornii staje się odtąd ich nowym domem. Z pomocą przyjaciół i zapaleńców z całego świata, John i Molly realizują wyjątkowy projekt: 10 tysięcy drzew, ponad 200 rodzajów upraw i dziesiątki gatunków zwierząt żyjących w zgodzie ze sobą i swoją naturą, a wszystko to bez udziału szkodliwej chemii i bezdusznej technologii. Z każdym kolejnym dniem Chesterowie uczą się czegoś nowego o świecie i sobie samych. Przeżywają małe porażki i wielkie zwycięstwa, a otaczający ich ludzie i zwierzęta stają się źródłem inspiracji, radości, a czasem niezłych kłopotów. Ich idealistyczna wizja niezwykłej utopii powoli zaczyna nabierać realnych kształtów mimo niekończących się przeciwności losu. A widoki takie jak przyjaźń między świnią Emmą i kogutem Greasym, psia troska o owcze stado czy gęsi pomagające ratować uprawy przed inwazją ślimaków uświadamiają jak wielka moc i piękno kryje się w otaczającej nas naturze, której przecież jesteśmy częścią.

Do piątku emitowany będzie polski dramat “Eastern”. To szokująca wizja Polski, w której broń jest legalna, obowiązuje prawo krwawej zemsty, a pomiędzy zwaśnionymi rodami trwa wojna. W tej alternatywnej, dystopijnej rzeczywistości za bramą zamkniętego osiedla, pod okiem monitoringu, toczy się osobliwa gra. Dwie dziewczyny zostają wplątane w porachunki między sąsiadującymi rodzinami. Szybko okazuje się jednak, że w takim świecie nikomu nie jest wygodnie. Strach, konieczność wykonania zadania za wszelką cenę i wszechobecna podejrzliwość stają się nie do zniesienie. Czy jest możliwe wystąpić przeciw tak ułożonemu systemowi?

Dla najmłodszych wyświetlana będzie animacja “Klara Muu”. Historia młodej, uroczej krówki Klary, która pragnie zostać sławną gwiazdą muzyki. Niestety nie wszyscy uważają, że ma talent… Kiedy trafia prosto z dużego miasta na farmę swojego ojca, czekają ją tam nie lada wyzwania. Najważniejszym okaże się ocalenie farmy taty przed chciwym biznesmenem. Bohaterka będzie musiała wykazać się pomysłowością, a przy tym odkryje w sobie talenty, o jakich nie miała pojęcia!

Przez cztery dni w wysokomazowieckim kinie będzie można obejrzeć horror przygodowy “Wyspa Fantazji”. W nowym filmie wytwórni Blumhouse („Uciekaj!”, „Halloween”) enigmatyczny pan Roarke spełnia najgłębiej skrywane marzenia gości ustronnego tropikalnego hotelu. Kiedy jednak fantazje zmieniają się koszmary, goście – aby przeżyć – zmuszeni są rozwiązać zagadkę tajemniczej wyspy.

Od 18 lipca wyświetlany będzie dramat pt. “Nasz czas”. W swoim zmysłowym, drapieżnym filmie Carlos Reygadas („Post Tenebras Lux”, „Ciche światło”, „Japón”) opowiada o małżeństwie w kryzysie, które na skraj przepaści prowadzi decyzja o otwarciu związku.

Kolejną nowością, która zacznie być wyświetlana 22 lipca, jest dramat “Emma.”. Wielbiona przez publiczność na całym świecie komedia Jane Austen o poszukiwaniu równości i śmiałym kroczeniu do happy endu. Oto nowa filmowa adaptacja „Emmy”. Piękna, mądra i bogata Emma Woodhouse jest królową swego sennego miasteczka, nie ma konkurencji, ponieważ nie dorównuje jej nikt. W tej błyskotliwej satyrze na podziały klasowe, Emma musi zmierzyć się z bólem dorastania oraz miłosnymi pomyłkami, zanim odnajdzie miłość, której zawsze pragnęła.

Kino WARS – Repertuar projekcji filmowych na najbliższy tydzień:

TytułData projekcjiOd lat
Nasze miejsce na ziemi15.07.2020, godz. 20:0010
Eastern15-16.07.2020, godz. 17:00
17.07.2020, godz. 20:00
15
Klara Muu18-19.07.2020, godz. 14:006
Wyspa Fantazji16 i 18.07.2020, godz. 20:00
17 i 19.07.2020, godz. 17:00
15
Nasz czas18.07.2020, godz. 17:00
19 i 22.07.2020, godz. 20:00
15
Emma.22.07.2020, godz. 20:0012

Bilet normalny na seans 2D kosztuje 16 złotych, ulgowy 13 złotych, natomiast bilet grupowy – 11 złotych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj