Zarząd Województwa Podlaskiego zatwierdził listę operacji w ramach programu “Inwestycje w targowiska lub obiekty budowlane przeznaczone na cele promocji lokalnych produktów”.

Wsparcie w ramach tego typu operacji obejmuje budowę lub przebudowę targowisk lub obiektów budowlanych przeznaczonych na cele promocji lokalnych produktów.

Gminę Ciechanowiec otrzymała 683 081 zł na przebudowę targowiska miejskiego przy trasie Ciechanowiec – Brańsk za wniosek “Podstawowe usługi i odnowa wsi na obszarach wiejskich” / poddziałania “Wsparcie inwestycji w tworzenie, ulepszanie i rozwijanie podstawowych usług lokalnych dla ludności wiejskiej, w tym rekreacji, kultury i powiązanej infrastruktury” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Całkowita wartość inwestycji to 1 074 000 zł, z czego gmina przeznaczy 390 500 złotych z kasy własnej. W ramach wykonywanej inwestycji zostaną zbudowane wiaty handlowe wraz z zadaszeniem, podłączenie do energii elektrycznej, utwardzone zostaną ciągi handlowe z oświetleniem oraz powstanie toaleta z podłączeniem do sieci sanitarno-kanalizacyjnej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj