Fot. ZSZ im. Stanisława Staszica w Wysokiem Mazowieckiem

Uczniowie kończą rok szkolny, który był inny, niż jakikolwiek wcześniej. Po trzymiesięcznym kształceniu zdalnym, spowodowanym epidemią koronawirusa, przyszła pora na odebranie świadectw. Również w tym przypadku konieczne było zachowanie zasad bezpieczeństwa – utrzymując odstęp od innych osób i prowadząc uroczystości w mniejszych grupach.

Uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych kończą dziś rok szkolny 2019/2020. Tegoroczne pożegnanie dzieci i młodzieży ze szkołą z powodu pandemii odbywa się w zmienionej formule, bez tradycyjnych akademii i uroczystości szkolnych.

Kończący się dzisiaj rok szkolny zarówno dla nauczycieli, uczniów, jak i rodziców był szczególny. Z powodu pandemii przez ponad trzy miesiące wszyscy razem musieli stawiać czoła nowemu wyzwaniu, jakim było zdalne nauczanie.

Ze powodu stanu epidemii i związanych z tym ograniczeń, szkoły nie mogły zorganizować tradycyjnych uroczystości podsumowujących rok szkolny.

Zgodnie z zapowiedziami premiera oraz Ministerstwa Edukacji Narodowej od września uczniowie powinni wrócić do szkół i kontynuować nauczanie w formie stacjonarnej.

Poniżej galeria zdjęć z zakończenia roku szkolnego w Zespole Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Wysokiem Mazowieckiem oraz Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Czyżewie.

Fot. ZSZ im. Stanisława Staszica w Wysokiem Mazowieckiem oraz ZSOiZ im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Czyżewie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj