Janina ‘Nina’ Busk, Wiesława Kwiatek, Joanna Tunney, Małgorzata Zimmer, Marek Jarosz oraz Krzysztof Rottbard z pierwszej edycji programu telewizyjnego „Sanatorium Miłości” są gośćmi Centrum Turystyczno-Rehabilitacyjnego w Krzyżewie. Znani z telewizyjnych ekranów wystąpili też przed kamerą eWysMaz.pl.

Od poniedziałku, 22 czerwca Centrum Turystyczno-Rehabilitacyjne w Krzyżewie gości uczestników pierwszej edycji głośnego programu telewizyjnego „Sanatorium Miłości”. Cała wizyta odbywa się pod hasłem #WesołyTurnus.

Uczestnicy biorą udział w zajęciach ruchowych i rehabilitacyjnych oraz korzystają z różnych atrakcji dostępnych na terenie CTR. Chętnie wychodzą też na spacery, poznając urokliwe okolice ośrodka, a także mieszkańców Krzyżewa, którzy przyjęli ich bardzo serdecznie.

Wczoraj, 24 czerwca odbyło się integracyjne ognisko z pracownikami Centrum Turystyczno-Rehabilitacyjne w Krzyżewie. Było śpiewanie przy gitarze, quiz o programie, a przede wszystkim czas, na swobodne rozmowy i wspólne zdjęcia.

Goście są zachwyceni Podlasiem. Część z nich jest tutaj dopiero drugi raz. Joanna Tunney zadeklarowała nawet, że chętnie by się tutaj sprowadziła.

Zachęcamy naszych czytelników do obejrzenia materiału video, w którym w roli głównej wystąpili uczestnicy pierwszej edycji programu „Sanatorium Miłości”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj