Z powodu trwającej epidemii koronawirusa zakończenia roku szkolnego 2019/2020 w szkołach będą miały inny charakter niż zazwyczaj. W artykule zamieszczamy harmonogram spotkań w poszczególnych placówkach działających na terenie naszego powiatu.

WYSOKIE MAZOWIECKIE

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki

25 czerwca 2020 r. – świadectwa odbierają uczniowie klas VIII

  • Klasa VIII A – godz. 10:00, hala sportowa
  • Klasa VIII B – godz. 9:00,  sala nr 7

26 czerwca 2020 r. – świadectwa odbierają uczniowie kl. I – VII

Klasy I

Uczniowie klas I odbierają świadectwa w godzinach 9:00 – 10:00.

Odbiór świadectw odbędzie się w następujących salach:

  • Kl. I A – sala nr 83 a
  • Kl. I B – sala nr 103
  • Kl. I C – sala nr 101
  • Kl. I D – sala nr 53

Klasy II

Uczniowie klas II odbierają świadectwa w godzinach 10:00 – 11:00.

Odbiór świadectw odbędzie się w następujących salach:

  • Kl. II A – sala nr 77
  • Kl. II B – sala nr 76
  • Kl. II C – sala nr 83

Klasy III

Uczniowie klas III odbierają świadectwa w godzinach 11:00.- 12:00

Odbiór świadectw odbędzie się w następujących salach:

  • Kl. III A – sala nr 97
  • Kl. III B – sala nr 17
  • Kl. III C – sala nr 100

Klasy IV

Uczniowie klas IV odbierają świadectwa w godzinach 9:00 – 10:00.

Odbiór świadectw odbędzie się w następujących salach:

  • Kl. IV A – hala sportowa
  • Kl. IV B – sala nr 14

Klasy V

Uczniowie klas V odbierają świadectwa w godzinach 10:00 – 11:00.

Odbiór świadectw odbędzie się w następujących salach:

  • Kl. V A – sala nr 10
  • Kl. V B – sala nr 16
  • Kl. V C – sala nr 9

Klasy VI

Uczniowie klas VI odbierają świadectwa w godzinach 11:00 – 12:00.

Odbiór świadectw odbędzie się w następujących salach:

  • Kl. VI A – hala sportowa
  • Kl. VI B – sala nr 23
  • Kl. VI C – sala nr 9
  • Kl. VI D – sala nr 1

Klasy VII

Uczniowie klas VII odbierają świadectwa w godzinach 12:00 – 13:00.

Odbiór świadectw odbędzie się w następujących salach:

  • Kl. VII A – sala nr 10
  • Kl. VII B – sala nr 16
  • Kl. VII C – sala nr 9

Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika


Zespół Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica

Rozdanie świadectw odbędzie się w trzech różnych miejscach:

  • sala gimnastyczna – wejście główne
  • sala konferencyjna nr 86 – wejście od boiska
  • boisko szkolne Orlik – wejście bramą bezpośrednio na boisko
Godzina odbioruSala gimnastycznaSala konferencyjna 86Boisko szkolne ORLIK
8.00 – 8.451 TE/G  A1 TL A1 TI A
9.00 – 9.451 TTŻ A1 TE1 TTŻ
10.00 – 10.451 TI1 TL1 TŻiUG
11.00-11.452 TE2 TI2 TTZ
12.00-12.452TL2 TPM/TŻiUG3 TE
13.00 – 13.453 TI3 TL 
14.00- 14.453 TŻiUG3 TTŻ 

Istnieje możliwość indywidualnego odbioru świadectwa. Zainteresowane osoby proszone są  o kontakt telefoniczny z wychowawcą.


Zespół Szkół Ogólnokształcących i Policealnych

  • 9.00 – klasa I A4
  • 9.30 – klasa I B 4
  • 10.00 – klasa I C 4
  • 10.30 – klasa I D 4
  • 11.30 – klasa I A
  • 12.00 –  klasa I B
  • 12.30 – klasa I C
  • 13.30 –  klasa II A
  • 14.00 – klasa II B
  • 14.30 –  klasa II C

SZEPIETOWO

Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

KlasaGodziny spotkańSala
0a8.00 – 10.00Nr 6
0b8.00 – 10.00Nr 5
0c8.00 – 10.00Nr 4
Ia8.45 – Igr 9.15 – IIgr 9.45 – IIIgrNr 2
Ib8.00 – Igr 8.30 – IIgr 9.00 – IIIgr 9.30 – IVgrNr 1
IIa9.00 – Igr(nr 1 – nr 9) 10.00 – IIgr(nr 10 – nr 18)Nr 18
IIb8.30 – Igr(nr 1 – nr 9) 9.30 – IIgr(nr 10 – nr 17)Nr 17
IIc8.00 – Igr(nr 1 – nr 9) 9.00 – IIgr(nr 10 – nr 19)Nr 19
IIIa9.00 – Igr(nr 1 – nr 11) 10.00 – IIgr(nr 12 – nr 22)Nr 12
IIIb8.45 – Igr(nr 1 – nr 11) 9.45 – IIgr(nr 12 – nr 22)Nr 14
IVa11.00 – Igr(nr 1 – nr 11) 12.00 – IIgr(nr 12 – nr 22)Nr 1G
IVb11.00 – (nr 1 – nr 14)Nr 12G
Va11.00 – I gr 12.00 – IIgrNr 10G
Vb11.00 – Igr(nr 1 – nr 12) 12.00 – IIgr (nr 13 – nr 25)Nr 5G
VIa11.00 – Igr(nr 1 – nr 7) 11.30 – IIgr(nr 8 – nr 14) 12.00 – IIIgr(nr 15 – nr 22)Nr 7G
VIb11.00 – Igr(nr 1 – nr 12) 12.00 – IIgr(nr13 – nr 23)Nr 8G
VIc11.00 – Igr (nr 1 – nr 11) 11.30 – IIgr (nr 12 – nr 22)Nr 4G
VIIa11.00 – I gr(nr 1 – nr 11) 11.30 – gr(nr 12 – nr 22)Nr 11G
VIIb12.15 – Igr 12.45 – IIgrNr 3G
VIIIa11.00 – Igr 11.30 – IIgrŚwietlica G
VIIIb11.00 – Igr(nr 1 – nr 9) 11.40 – IIgr(nr 10 – nr 18) 12.20 – IIIgr(nr 19 – nr 27)Nr 9

CZYŻEW

Szkoła Podstawowa im. Szarych Szeregów

Lp.Nazwisko i imię nauczycielaKlasaNr
sali
Liczba
uczniów
WejścieGodziny i numery z dziennika lekcyjnego
1.Dmochowska BeataIA321Od strony hali sportowej13:30 – 14:00 od numeru 1 do 11 14:00 – 14:30 od numeru 12 do 21
2.Kaczyńska MałgorzataIB3215Wejście główne SP9:30 – 10:00 od numeru 1 do 9 10:00 – 10:30 od numeru 10 do 18
3.Uścińska IrenaIC3118Wejście główne SP13:30 – 14:00 od numeru 1 do 7 14:00 – 14:30 od numeru 8 do 15
4.Nowacka BeataIIA2523Wejście od strony hali sportowej8:30 – 9:00 od numeru 1 do 12 9:00 – 9:30 od numeru 13 do 23
5.Marciniak AnnaIIB2421Wejście główne SP11:30 – 12:00 od numeru 1 do 11 12:00 – 12:30 od numeru 12 do 21
6.Kamianowska BożenaIIIA2627Od strony hali sportowej9:30 – 10:00 od numeru 1 do 14 10:00 – 10:30 od numeru 15 do 27
7.Dmochowska BożenaIIIB427Wejście główne SP10:30 – 11:00 od numeru 1 do 14 11:00 – 11:30 od numeru 15 do 27
8.Lubak KingaIVA3519Wejście do dawnego gimnazjum10:30 – 11:00 od numeru 1 do 10 11:00 – 11:30 od numeru 11 do 19
9.Wajszczyk EwaIV B2121Od strony hali sportowej10:30 – 11:00 od numeru 1 do 11 11:00 – 11:30 od numeru 12 do 21
10.Mioduszewska BeataVA3626Wejście główne SP8:30 – 9:00 od numeru 1 do 13 9:00 – 9:30 od numeru 14 do 26
11.Jadczak DorotaVB4225Wejście do dawnego gimnazjum11:30 – 12:00 od numeru 1 do 12 12:00 – 12:30 od numeru 13 do 25
12.Gniazdowska MartaVIA2223Od strony hali sportowej11:30 – 12:00 od numeru 1 do 12 12:00 – 12:30 od numeru 13 do 23
13.Godlewska MałgorzataVIB3424Od strony hali sportowej12:30 – 13:00 od numeru 1 do 12 13:00 – 13:30 od numeru 13 do 24
14.Wyszyńska DorotaVIC3724Wejście do dawnego gimnazjum12:30 – 13:00 od numeru 1 do 12 13:00 – 13:30 od numeru 13 do 24
15.Biegaj EwaVIIA3327Wejście główne SP12:30 – 13:00 od numeru 1 do 13 13:00 – 13:30 od numeru 14 do 27
16.Walaszek AnnaVIIB3927Wejście do dawnego gimnazjum13:30 – 14:00 od numeru 1 do 13 14:00 – 14:30 od numeru 14 do 27
17.Krych KatarzynaVIIIA3824Wejście do dawnego gimnazjum9:30 – 10:00 od numeru 1 do 12 10:00 – 10:30 od numeru 12 do 24
18.Zaremba AnetaVIIIB2723Wejście do dawnego gimnazjum8:30 – 9:00 od numeru 1 do 12 9:00 – 9:30 od numeru 13 do 23

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego

  • 9:00 Spotkanie na auli: rada pedagogiczna oraz uczniowie wyróżnieni i laureaci
  • 10:00 Pozostali uczniowie w klasach z wychowawcami

CIECHANOWIEC

Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika

W związku z sytuacją pandemiczną, nie odbędzie się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Wszelkie informacje na temat odbioru świadectw udzielą uczniom wychowawcy.


Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Rotmistrza Witolda Pilceckiego

Osoby które otrzymają świadectwo z wyróżnieniem (z czerwonym paskiem) odbiorą je w piątek, 26 czerwca o godz. 9:00 w hali sportowej. Świadectwa zostaną wręczone przez poszczególnych wychowawców i dyrektora szkoły.

O godz. 10:00 uczniowie liceum (za wyjątkiem 2B LO) i OSSP spotkają się z wychowawcami w klaso-pracowniach zgodnie z harmonogramem dostępnym na tablicy ogłoszeń szkoły. O godzinie 11:00 uczniowie Technikum, 2B Liceum i klasy III Branżowej Szkoły.

Klasy IA, IB i II Branżowej Szkoły odbiorą świadectwa od wychowawców w dniu 30 czerwca (wtorek) o godzinie 9:00 w klaso – pracowniach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj