Akcja #GaszynChallenge dalej opanowuje nasz powiat. Chętnych do pomocy jest wielu, a nominowani nie unikają wykonania zadania.

#GaszynChallenge to wyzwanie, zainicjowane przez druha Marcina Topora z OSP w Gaszynie. Akcja miała na celu pomoc 18-miesięcznemu Wojtkowi z Galewic (woj. łódzkie), który choruje na SMA. Pieniądze na leczenie Wojtusia zostały zebrane, ale wyzwanie trwa nadal, ponieważ jest więcej dzieci z tą chorobą, które potrzebują pomocy.

Wyzwanie polega na wykonaniu przez osoby nominowane 10 pompek. Jeżeli wykonają ćwiczenie, wpłacają minimum 5 zł, a jeżeli nie, to wpłacają minimum 10 zł na konto wybranego dziecka z SMA. Osoby nominowane mają 48 godzin na wykonanie zadania i mogą nominować minimum 3 osoby.

W ostatnich dniach opublikowaliśmy zmagania ratowników z SOR w Wysokiem Mazowieckiem oraz druhów z OSP Boguty-Pianki i OSP Wyszonki Kościelne, Posterunku Policji w Ciechanowcu, OSP Rosochate Kościelne, OSP Szepietowo, OSP Klukowo, OSP Jabłonka Kościelna, OSP Ciechanowiec i OSP Kulesze Kościelne oraz Komendy PSP w Wysokiem Mazowieckiem, OSP Dąbrówka Kościelna, Starostwa Powiatowego w Wysokiem Mazowieckiem, Urzędu Gminy w Kuleszach Kościelnych, Urzędu Miejskiego w Ciechanowcu, Urzędu Gminy w Kobylinie-Borzymach, Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Szepietowie i Unii Ciechanowiec.

Tym razem publikujemy filmy z akcji #GaszynChallenge Urządu Miasta Wysokie Mazowieckie, Urzędu Gminy Nowe Piekuty oraz OSP Jabłoń Jankowce.

Nie wszyscy, którzy chcą pomóc, muszą robić pompki. Wystarczy wpłacić dowolną kwotę do skarbonki wybranego dziecka. TU jest lista maluchów, które wciąż czekają na pomoc.

Wyzwanie przyjęte!

Dziękujemy za nominację w #GaszynChallenge od Starostwo Powiatowe w Wysokiem Mazowieckiemoraz OSP Wysokie Mazowieckie#GaszynChallenge to akcja charytatywna pomagająca i promująca pomoc dzieciom cierpiącym na rdzeniowy zanik mięśni. Nominowani mężczyźni muszą wykonać 10 pompek, kobiety zaś przysiady. Należy nagrać film i umieścić go na swojej stronie. Jeżeli nominowani wykonają ćwiczenie, wpłacają minimum 5 zł, jeżeli nie, wpłacają minimum 10 zł.Nominowani mają 48 godzin na wykonanie zadania.Nominujemy:Spółdzielnię Mleczarską Mlekovita Wysokie MazowieckieTRAKT Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo robót drogowo – mostowych Wysokie MazowieckieZakład Wodociągów Kanalizacji i Energetyki Cieplenej Sp. z.o.o w Wysokiem Mazowieckiem

Opublikowany przez Urząd Miasta Wysokie Mazowieckie Poniedziałek, 22 czerwca 2020
Urząd Miasta Wysokie Mazowieckie
#GaszynChallenge

Dziękujemy OSP Jabłoń Jankowce i Gminie Rudka za nominacje do #GaszynChallenge !! Nasza nominacja idzie do:>> Urząd Gminy Sokoły>> SBR Nowe Piekuty>> Szkoła Podstawowa w Nowych PiekutachZasady są bardzo proste! Nominowane ekipy muszą wykonać 10 pompek. Jeżeli wykonają ćwiczenie, wpłacają minimum 5 zł, jeżeli nie, wpłacają minimum 10 zł na konto. Nominowani mają 48 godzin na wykonanie zadania i złożyć minimum 3 nominacje. W filmikach z realizacją wpisujcie #GaszynChallengeWpłacamy pieniążki dla ZOSI!!! ❤Link do skarbonki Zosi ➡ https://www.siepomaga.pl/gaszynchallengezosia

Opublikowany przez Gmina Nowe Piekuty Poniedziałek, 22 czerwca 2020
Urząd Gminy Nowe Piekuty
gaszynchallenge

Dziękujemy OSP Nowe Piekuty za nominacje do #GaszynChallenge !! Mimo niesprzyjającej pogody podjęliśmy wyzwanie . Nasza nominacja idzie do:>> OSP Jabłoń Kościelna>> OSP KSRG Sokoły>> Urząd Gminy Nowe PiekutyZasady są bardzo proste! Nominowane ekipy muszą wykonać 10 pompek. Jeżeli wykonają ćwiczenie, wpłacają minimum 5 zł, jeżeli nie, wpłacają minimum 10 zł na konto. Nominowani mają 48 godzin na wykonanie zadania i złożyć minimum 3 nominacje. W filmikach z realizacją wpisujcie #GaszynChallengeWpłacamy pieniążki dla ZOSI!!! ❤Link do skarbonki Zosi ➡ https://www.siepomaga.pl/gaszynchallengezosia

Opublikowany przez OSP Jabłoń Jankowce Piątek, 19 czerwca 2020
OSP Jabłoń Jankowce

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj