Dzisiaj uczniowie klas ósmych szkół podstawowych przystąpili do ostatniego egzaminu. Tym razem czekały na nich zadania z języków obcych.

W związku z epidemią koronawirusa nie tylko matury, ale również egzaminy klas ósmych szkół podstawowych, odbywają się w tym roku z opóźnieniem. W dniu dzisiejszym, 18 czerwca, uczniowie przystąpili do ostatniej części – wybranego języka obcego. Na napisanie całego egzaminu zdający mieli 90 minut.

Przypomnijmy, że w Wysokiem Mazowieckiem z egzaminem zmierzyło się 103 ósmoklasistów (SP1 – 52, SP2 – 51), w Ciechanowcu – 42, w Czyżewie- 47, a w Szepietowie – 45 uczniów. Mamy także dane z niektórych szkół mieszczących się w mniejszych miejscowościach powiatu wysokomazowieckiego. I tak w Szkole Podstawowej w Kobylinie-Borzymach do egzaminu przystąpiło 26 uczniów, w Szkole Podstawowej w Nowych Piekutach – 21 uczniów, w Szkole Podstawowej w Wojnach-Krupach – 6 uczniów, w Szkole Podstawowej w Wyszonkach Kościelnych – 11 uczniów, w Szkole Podstawowej we Wnorach-Kużelach – 4, zaś w Szkole Podstawowej w Stypułkach-Święchach egzamin napisały 2 uczennice.

Poniżej zamieszczamy arkusze pytań z dzisiejszego egzaminu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj