Fot. Maraton24

Klub Kolarski ,,Łabędź” z Wysokiego Mazowieckiego już po raz czwarty organizuje dwudziestoczterogodzinny maraton rowerowy. Długość jednej pętli wynosi 34,2 kilometry.

Maraton rozpocznie się 20 czerwca (sobota). 70 uczestników ruszy o godzinie 10.00 z parkingu przy Urzędzie Miasta w Wysokiem Mazowieckiem na ulicy Ludowej.

Uczestnicy maratonu rywalizować będą na trasie Wysokie Mazowieckie – Gołasze Puszcza – Gołasze Mościckie – Kulesze Kościelne  – Czarnowo Biki – Gołasze Mościckie – Osipy Lepertowizna – Wysokie Mazowieckie.

W tegorocznej edycji maratonu organizujemy także akcję Kilometry Pomocy, a zebrane środki zostaną przekazane na pomoc Adasiowi i Kubie.   

Organizatorzy zapewniają opiekę medyczną, serwis techniczny i mobilny serwis pomocowy. Przez całą dobę funkcjonować będą dwa punkty kontrolne i dwa punkty żywieniowe. Zakończenie maratonu w niedzielę, 21 czerwca o godzinie 10.00.

Uroczyste zakończenie imprezy, wręczenie dyplomów, medali i upominków organizatorzy planują na godzinę 11.45. Imprezie patronują Burmistrz Miasta Wysokie Mazowieckie i Prezes Podlaskiego Okręgowego Oddziału Polskiego Czerwonego Krzyża w Białymstoku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj