Bardzo smutna informacja. Dziś w wypadku drogowym zginął funkcjonariusz KPP w Wysokiem Mazowieckiem. Miał 28 lat.

– „Dzisiaj rano przed 7 w wypadku w miejscowości Szepietowo Żaki zginął w wypadku drogowym będący w służbie funkcjonariusz z Komendy Powiatowej Policji w Wysokiem Mazowieckiem.” – poinformował Tomasz Krupa z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku.

Ze wstępnych informacji wynika, że policjant, będąc na służbie, wracał radiowozem na posterunek w Ciechanowcu. Doszło do zderzenia z innym pojazdem, auta się zapaliły.

– “W tym wypadku udział brały dwa pojazdy w tym oznakowany pojazd policji peugeot, którym jechał tragicznie zmarły funkcjonariusz i opel corsa. kierowca z opla trafił na badania do szpitala.” – przekazuje Tomasz Krupa.

Krupa dodał, że mężczyzna z drugiego auta, wydostał się z samochodu o własnych siłach.

Aktualizacja 26.04.2020, godz. 14:30

Na stronie internetowej Podlaskiej Policji pojawiły się kondolencje złożone przez kierownictwo podlaskiej jednostki:

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dzisiaj rano zginął tragicznie podczas służby st. post. Damian Kryński z Komendy Powiatowej Policji w Wysokiem Mazowieckiem.

Rodzinie, bliskim, przyjaciołom oraz znajomym kondolencje, wyrazy szczerego żalu i współczucia z powodu śmierci, w imieniu własnym, kierownictwa oraz policjantów i pracowników podlaskiej Policji składa p.o. Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku inspektor Robert Szewc, kierownictwo Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku oraz Komendy Powiatowej Policji w Wysokiem Mazowieckiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj